Aktuálne dianie 8. november 2017

Po dvoch mesiacoch od našej kritiky spod Mostu Apollo. Pozrite sa, ako to tam vyzerá v súčasnosti + video


Pod bratislavský Most Apollo sme sa vrátili po viac ako dvoch mesiacoch. Druhého septembra tohto roka sme uverejnili reportáž, ktorá priniesla pohľad na zdevastované výťahy, špinu a neporiadok. Tentoraz sme sa prešli pod mostom takmer až po Dunaj. Mesto, zrejme po našej reportáži, zničené výťahy „zadebnilo“, takže už sa do nich nedá dostať ani nazrieť. V každom prípade stále nefungujú.

 Priestor pod Mostom Apollo zo strany Pribinovej ulice je už prijateľnejší, povrch pod mostom tvorí štrk. Na svoje si tu prídu najmä grafiťáci, či sprejeri... Celá plocha pod mostom, okrem kúska na ľavej strane, je pre autá uzatvorená. Je tam zákaz vjazdu, chodník je opatrený stĺpikmi. Najviac neporiadku sme našli v zadnej časti priestoru pod mostom, neďaleko rieky.

 Mesto by mohlo konečne sprevádzkovať a udržať výťahy tohto moderného bratislavského mosta, pretože jeho význam a zmysel zo dňa na deň rastie. Magistrátu sa pýtame, či tak učiní a kedy.

 (rl)

Foto a video: BK

1 komentár
ODPOVEDAŤ Rudo | 24. 2. 2020, 20:15

Však Vallo , s Bublom, ktorý za jeho osobu hovorí, lebo primátor sa sám nevie vyjadriť, to vyrieši nejakou transparentnou súťažou

Pridajte komentár
Na začiatok stránky hore
Newsletter