Aktuálne dianie 7. august 2023

Zostrojte si plavidlo a prídite na Veľký Draždiak


Iba 8 dní nás delí od štvrtého ročníka podujatia plného kreativy. Presne tak, priatelia, LETNÁ VLNA FANTÁZIE nás na Veľkom Draždiaku osvieži už v nedeľu 13. AUGUSTA.

 Viete čo to znamená? Že všetci kreatívci s ideálne šialenými nápadmi majú posledné dni na zostrojenie originálneho plavidla podľa vlastnej ľubovôle. A čo je dôležité, nezabudnite svoj dopravný prostriedok zaregistrovať - buď vopred na marketing@kzp.sk, alebo priamo na mieste.

 Celé rodiny, kamaráti, známi i domáci miláčikovia sú vítaní. Nikto si predsa nemôže nechať ujsť bohatý program, ktorý si pre vás pripravili naši kolegovia z Kultúra v Petržalke. Štartujeme už o 10:00 prezentáciou vodáckych klubov a oddielov a registráciou plavidiel . Od 11:00 do 15:00 bude nasledovať séria vodných exhibícií, ktorú od 16:00 vystrieda prehliadka kreatívnych vodných približovadiel.

 Po nej odštartuje bláznivá súťaž po hladine petržalského mora. Súťažiť sa bude v dvoch kategóriách - výkonnostní a rekreační plavci - a okrem poriadnej zábavy vás neminie i odmena. Veľké vyhodnotenie príde na rad o 18:00, pričom celodenný program vyvrcholí koncertom skvelej kapely O.B.D oficiálny so začiatkom o 19:00.

 Chýbať, samozrejme, nebude ani bohatý sprievodný program. Malí i veľkí sa môžu tešiť na modelárske lode, flyboarding - lietanie na vode, obhliadku hasičského auta, záchranu človeka na vode či parádne nafukovacie atrakcie. V úlohe moderátora sa na vás – ako vždy - teší skvelý Tomaggio. VSTUP je pre všetkých VOĽNÝ. Tak klikajte na UDALOSŤ TU fb.me/e/1gjMmA2hT#petrzalkazije #kulturavpetrzalke

 

(bak, MČ Petržalka)

 

 

0 komentárov
Pridajte komentár
Na začiatok stránky hore
Newsletter