Aktuálne dianie 6. august 2020

Z piatka na sobotu uzatvoria zjazd z Prístavného mosta v smere z Petržalky


O polnoci z piatka 7. augusta na sobotu 8. augusta konzorcium D4R7 uzatvorí zjazdy z Prístavného mosta z Petržalky v smere na Bajkalskú ulicu a v smere na Slovnaftskú ulicu. Uzávera je súčasťou prác D4R7 na výstavbe mimoúrovňovej križovatky Prievoz a na rekonštrukcii existujúceho mostného telesa na križovatke. Predpokladaný termín znovuotvorenia vyššie uvedených zjazdov je stanovený na 31.3. 2021. 

Obchádzková trasa pre automobilovú dopravu pri ceste z Petržalky na Bajkalskú a Slovnaftskú bude vedená cez Most Apollo, Košickú a Prievozskú ulicu. 

Dotknuté linky MHD budú premávať odklonom cez Most Apollo, Košickú a Prievozskú ulicu. Na odklonovej trase obslúžia zastávku „Miletičova“.

Linky 96 a 196 v smere Letisko/ŽST Nové Mesto budú premávať po obslúžení zastávky „Bosákova“ vľavo na Dolnozemskú cestu, priamo na Most Apollo a Košickú ulicu, v križovatke Košická – Mlynské nivy – Prievozská vpravo na Prievozskú ulicu, kde obslúžia zastávku „Miletičova“ na Prievozskej ulici, následne priamo v križovatke Prievozská – Bajkalská ulica a od zastávky „Prievozská“ po riadnej trase. V smere Prokofievova budú tieto linky premávať bez zmeny.

Linka 98 v smere OD Slimák bude premávať po obslúžení zastávky „Ekonomická univerzita“ priamo na Most Apollo a Košickú ulicu, v križovatke Košická – Mlynské nivy – Prievozská ulica vpravo na Prievozskú ulicu, kde obslúži zastávku „Miletičova“ na Prievozskej ulicu, následne v križovatke Prievozská – Bajkalská vľavo, kde obslúži zastávku „Prievozská“ (ako linky Slovak Lines), následne pokračuje priamo na Bajkalskú ulicu a od zastávky „Mliekarenská“ po riadnej trase. V smere Jasovská bude táto linka premávať bez zmeny. 

Viac sa dozviete na: https://dpb.sk/sk/zmeny-a-obmedzenia/uzatvorenie-zjazdu-z-pristavneho-mosta-linky-96-98-a-196

(Hl. mesto Bratislava)

0 komentárov
Pridajte komentár
Na začiatok stránky hore
Newsletter