Aktuálne dianie 22. september 2021

Vodiči sa v stredu ráno zdržia v Bratislave na viacerých miestach


Vodiči sa v stredu ráno zdržia v Bratislave na viacerých miestach.

Zdržania

Až do 30 minút sa môžu zdržať na na Ulici Svornosti v smere do centra. Na Račianskej v smere do centra sa vodiči aktuálne zdržia 20 minút. Informuje o tom Stella centrum a Zelená vlna RTVS.

Na kruhovom objazde vo Vrakuni v smere do centra hlásia zdržanie 20 minút, z Mosta pri Bratislave až 40 minút. Zápchy sa tvoria aj na Gagarinovej ulici.

Nehody

Nehody spomaľujú dopravu na uliciach Košická v smere na Prístavnú, na Slovnaftskej, pred Malým Dunajom, v smere do centra, na Bajkalskej za Trenčianskou v smere k Prievozskej a tiež na Dolnozemskej na úrovni Ekonomickej Univerzity v smere na Prístavný most.

Tvoria sa tam kolóny.

Polícia v súvislosti s počasím na sociálnej sieti upozorňuje na klzkú vozovku, na ktorej hrozí nebezpečenstvo šmyku. K ostražitosti vyzýva aj chodcov. "Chodcov žiadame, aby na vozovku vstupovali až potom, keď sa presvedčia, že svojím pohybom na vozovke neohrozia seba ani iných účastníkov cestnej premávky," uviedla polícia na sociálnej sieti s tým, že vzhľadom na zníženú viditeľnosť je pre zvýšenie osobnej bezpečnosti vhodné používať reflexné prvky.

TASR, ilustračná foto: TASR

0 komentárov
Pridajte komentár
Na začiatok stránky hore
Newsletter