Obnovená synagóga v Senci či Malokarpatské osvetové stredisko v Modre a nový cyklomost medzi Vysokou pri Morave a Marcheggom. Dokončenie veľkých investičných projektov v roku 2022 avizuje na sociálnej sieti predseda Bratislavského samosprávneho kraja (BSK) Juraj Droba.
Športoviská V Bratislave
V plánoch kraja na budúci rok taktiež pripomína štyri nové centrá odborného vzdelávania a prípravy, pokračujúci proces deinštitucionalizácie sociálnych služieb. "Čakajú Vás dve krásne športoviská na Ostredkovej a Záhradníckej ulici v Bratislave.
Obchvat Grobov
"Výrazne pokročíme aj v stavbe obchvatu Grobov," uviedol Droba.
Obyvateľom kraja sa poďakoval za podporu i trpezlivosť pri problémoch s dopravou, zdôraznil však, že nenastali chybou BSK. Do nového roka zaželal zdravie, optimizmus a kvalitné medziľudské vzťahy s vierou, že rok 2022 bude slobodnejší a radostnejší.
TASR, foto: BSK
Aktuálne dianie 1. júl 2026 – 15650×
Delikateso "dobroty" vo vyše 40 predajniach a už aj na e-shopeAktuálne dianie 1. júl 2026 – 354×
Bratislavčania sa zahraničných dovoleniek neboja, no nemali by vyčkávaťAktuálne dianie 2. júl 2026 – 273×
Lekár a záchranár: „Každý zásah je jediný, jedinečný a neopakovateľný.“