Aktuálne dianie 8. máj 2020

V Bratislave 8. mája opäť protestovali ľudia v autách, mainstreamové médiá to ignorovali


V Bratislave sa 8. mája opäť protestovalo. Desiatky áut vyštartovali do ulíc Bratislavy a hlasným trúbením, so sloganmi nalepenými na autách, dávali ich vodiči a posádky najavo nesúhlas s praktikami súčasnej vlády.

Zdá sa, že mainstreamové médiá protest ignorovali, na mieste štartu kolóny na Zlatých pieskoch sme predpoludním videli len štáb Slovenskej televízie (RTVS).

Podobný protest sa uskutočnil už 1. mája. 

Kolóna protestujúcich vozidiel štartovala zo Zlatých pieskov, prešla cez Trnavské mýto, pokračovala na Slavín, kde sa autá otočili, prešli popred budovu NR SR, Prezidentský palác a Úrad vlády SR. 

Neskôr sa kolóna presunula do Trnavy. Kolónu vozidiel sprevádzali a monitorovali policajné autá. Polícia do protestu v Bratislave nezasahovala. 

"Objektivita" a závislosť médií hlavného prúdu sa opäť ukázala v plnej nahote... 

(rl)

Foto a vido: bk-rl

 

4 komentáre
ODPOVEDAŤ fero | 14. 5. 2020, 10:31

A nie je používanie klaksónov v meste zakázané ? Keď v meste zatrúbim a poviem, že som protestoval... nedajú mi pokutu?

ODPOVEDAŤ izidora | 10. 5. 2020, 10:20

Spolu organizátorka protesu údajná pani Daniela Zemanová sa vyjadrovala "za obyčajných" ľudí, ktorých nás je na Slovensku státisíce až milióny, avšak nezdieľajú jej názor. V budúcnosti by bolo vhodné špecifikovať tých "obyčajných"ľudí a konkrétne označiť skupinu "obyčajných" ľudí, ktorých názor prezentuje. Môj názor ako aj mnohých iných to určite nie je. Pre mňa tento autoprotest bol profesionálne inscenovaný a preto ho uviedla vraj nezávislá RTVS. Úbohosť.

ODPOVEDAŤ Ján | 9. 5. 2020, 08:56

To je Luptak! Nová forma protestov - v príjemný slnečný deň sedieť pohodlne v aute, povozit sa po celom meste, jesť pri besnivom stlacani truby moslimský kebab, piť americku (určite Sorosovu) kolu, vytrubit padlych sovietskych vojakov, trubit na nemocnice, vytrubit mamičky deti dochodcov na D-vitaminovej prechadzke v čase pandémie.. Protest odvaznych (trub)! A aby sme nezabudli okrem formy na obsah - VŠETKO znarodnit (aby bolo z čoho kradnúť, našimi ľuďmi). Zaujímavé, že doteraz všetci sociálni a národní politici žili a žijú v luxuse,.. to z tej poctivej práce pre krajinu, pan Ob.. ober.. Luptak!

ODPOVEDAŤ Slavo | 9. 5. 2020, 08:00

Ok a prečo šli vysinuto trubit na cintorin Slavin? Zobudiť padlych? Alebo uctit si ich - takto? Odpocivaj v pokoji. Teda najmä mozgové bunky dosť odpocivali... Vďaka Bohu si ich ani nikto z medii hlupakov nevšimol (okrem zobudenych deti v kocikoch po ceste), škoda všetkej reči..

Pridajte komentár
Na začiatok stránky hore
Newsletter