Aktuálne dianie 28. máj 2019

Štyria muži napadli a zranili v autobuse MHD č. 83 manželský pár. Kvôli čomu?


(Pôvodné policajné správy, red/Dúbravka) – Bratislavská krajská polícia informuje, že policajti štvrtého bratislavského okresu vyšetrujú okolnosti trestného činu ublíženia na zdraví a výtržníctva.

 

K incidentu došlo 22.05.2019.

 

Podľa doterajších informácii medzi 23.00 až 23.30 hod, počas cestovania autobusom linky č. 83 zo zastávky MHD SAV na zastávku MHD Damborského,

 

sa skupinka štyroch doposiaľ neznámych cestujúcich správala hlučne, robila neporiadok a rozhadzovala po autobuse rôzne veci.

 

Dvaja cestujúci – manželský pár vo veku 50 rokov a 52 rokov túto skupinku slušne napomenuli, na čo reagovali doposiaľ neznámi muži fyzickým napadnutím.

 

Viacerými údermi do oblasti tváre spôsobili poškodeným rôzne zranenia a zlomeniny v oblasti tváre,

 

pričom bezprostredne po skutku autobus opustili a utiekli na neznáme miesto. V prípade poškodenej ženy si zranenia vyžiadali hospitalizáciu v jednej z nemocníc.

 

Napriek tomu, že v čase spáchania skutku sa v autobuse nachádzalo približne 20 cestujúcich, po príchode hliadky PZ na miesto na tam nachádzal už iba dispečer MHD a vodič autobusu.

 

Z tohto dôvodu pátrame po svedkoch – cestujúcich, ktorí priebeh tohto incidentu videli alebo disponujú informáciami ktoré by napomohli k jeho objasneniu a stotožneniu doposiaľ neznámych páchateľov.

 

Svedkovia tohto incidentu sa môžu prihlásiť osobne na ktoromkoľvek oddelení PZ, prípadne tak môžu urobiť telefonicky na linke č. 158.

 

(red, fcb polícia)

Foto: FCB KR PZ SR

10 komentárov
ODPOVEDAŤ Herkules | 29. 5. 2019, 15:48

Tento bezcenný odpad treba jednoznačne chytiť, treba ich poliať benzínom a podpáliť!!!!

ODPOVEDAŤ PaKo | 29. 5. 2019, 13:04

4boh- súhlasím že ich mal pustit. Druhá cast- áno ak to tak bude tak budeme zas čítať veľkým "preskocilo vodičovi busu - vystrielal bezdôvodne 8 cestujúcich" 4Kamil- keby každý tak rozmýšľal, tak už by sa ani nepísalo o strelbach mezdi ludmi bo by to bolo na každom rohu každú chvilu

ODPOVEDAŤ PaKo | 29. 5. 2019, 12:57

-A kamery v buse? -To, že sa ich nikto nezastal... Ok. Nie každý ide cez mrtvoli za slušnosť a právo... -to že tam nik neostal pre výpoveď flojdom je hamba národa..

ODPOVEDAŤ Erika | 28. 5. 2019, 16:04

A vodič čo s tým ma spoločné veď on nemože zasiahnuť aj keby chcel a tých 20 cestujúcich ako zmizlo? A dvere si móžu aj sami odvzdušniť o čom tu píšete zas len vodič !!!

Katarína | 29. 5. 2019, 08:07

Manžel je vodič?

ODPOVEDAŤ kamil | 28. 5. 2019, 16:01

Preto nosím všade zo sebou nabitú zbraň doba sa zvrátila k zlému o 99% musím chrániť sám seba aj svoju rodinu. A k vodičovi autobusu len toľko za tento incident ho vykopnuť z DP mal nasraté v montérkach. ZP sk. A

ODPOVEDAŤ Mysh | 28. 5. 2019, 14:49

Ľudia haló! ANI JEDEN človek neostal vypovedať?!ako môže cca 20 ľudí vidieť na vlastné oči ako slušný starší pár zmlátia nejakí dementi a len tak si odkráčať domov?!

MatoDE | 28. 5. 2019, 21:38

Moderna doba, moderni ludia. 1/3 boli nelegalne pracujuci a bali sa policie, dalsia tretina boli mladi so sluchadlami na usiach, ktori nic nevidia, nic nepocuju a nic nespravia, pokial z toho nebudu mat nejaky zisk a posledna tretina boli unaveni zamestnanci podnikatela/zdieraca/banky/poistovne, iduci domov po nadcasoch s tym, ze maju kazdeho plne zuby a vedomi di toho, ze v pripade akehokolvek konfliktu by zabijali a to si pri detoch v posteli doma proste nemozu dovolit (a to hy vysvetlilo aj ich ponahlanie sa domov...)

ODPOVEDAŤ nechapem | 28. 5. 2019, 11:56

Ako je možné, že vodič zablokuje dvere ak niekto nemá lístok a keď sa stane takéto niečo tak ich pustí nech bežia preč????

boh | 28. 5. 2019, 12:04

nechapem: Pretoze by v utoku pokracovali dalej, kym by ich nepustil. Vodici by mali mat povinne zbran a cestujucich by mali ma povinnost aktivne branit. Uz mohlo byt o 4 kusy bezcenneho odpadu na svete krajsie.

Pridajte komentár
Na začiatok stránky hore
Newsletter