Aktuálne dianie 15. november 2023

Regal Burger prekonal najnáročnejšie krízy a oslavuje 10 narodeniny


  • Pri príležitosti svojich 10. narodenín sa Regal Burger rozhodol obmeniť klasiku na svojej prvej prevádzke a vytvorili nemainstreamový koncept “Regal Underground” 
  • Unikátnosť konceptu podčiarkuje vyhľadávaný koncept dirty burgrov. Milovníci gastra môžu prísť ochutnať “Smash Burger” 
  • Ponúkajú maximum chutí, ktoré tvoria jedinečný zážitok so závanom punku  

 Pred desiatimi rokmi vznikol na festivale fastfoodový koncept, ktorý prepísal stereotypy o burgroch. Regal Burger prekonal covidovú i energetickú krízu, expandoval a dnes je z neho prosperujúca franchisingová gastrosieť, ktorá oslávila svoje 10. narodeniny.  Pre náš gastro sektor je Regal Burger unikátom, láka svojich zákazníkov k  zážitku kombinácie jedinečných chutí z čerstvo pripravovaných surovín.  

 Externé faktory viedli k zmenám v správaní zákazníkov, čo podnietilo prispôsobiť aj nový, kvalitnejší a zážitkovejší servis zákazníkovi. Vďaka adaptácii je dnes Regal Burger unikátnym zážitkom pre svojich zákazníkov a pri oslave svojich 10. narodenín sa teší každým dňom priazni stálic, ale i nováčikov. Nový zážitok preto premietli do svojej prvej prevádzky cez vynovené priestory aj ponuku. „Pri príležitosti 10. narodenín sme si klasicky uleteli a rozhodli sme sa na našej prvej prevádzke na Palackého zmeniť koncept burgrov. Odklonili sme sa od klasiky a vytvorili Regal Underground,” hovorí Jozef Kuzma, spolumajiteľ Regal Burger.  

 Podľa jeho slov zákazníci vyhľadávajú kombináciu kvalitnej chuti, čerstvosti domácich surovín a zážitku, ktorý radi zdieľajú pri dobrom rozhovore s priateľmi. „Som rád, že sa nám podarilo za 10 rokov vybudovať jedinečný gastro koncept, pri ktorom si naši zákazníci chcú užívať jedlo. Špeciálne na Palackého môžu nájsť zákazníci alternatívu k pekným, uhladeným burgrom so zeleninou. Sú to smash burgre pre skutočných gurmánov, “ hovorí Jozef Bardík, ďalší so spoluzakladateľov.  

 “Celý úlet spolu so Smash burgrami je pre nás nie len oslavou narodenín, ale najmä popkultúrnym odkazom. Dizajn na Palackého tak dýcha výraznými a mladými farbami s punkovou náladou a reprezentuje našu jedinečnosť, ktorú vkladáme do gastro segmentu celých 10 rokov,” dodáva J. Bardík.  

 V jednoduchosti je krása  

„Tajomstvo Smash Burgru ani ingrediencie neprezradím, pretože chuť spočíva v zážitku. Budeme radi, ak ho nebudem opisovať, ale prídu ho zažiť. Som presvedčený, že gastroúlet  s priateľmi bude stáť  za to,“ dodal.  

 Regal Burger dokázal za 10 rokov svojej existencie spraviť z pár kmeňových prevádzok fungujúci systém franchisových pobočiek po celom Slovensku. Prvú prevádzku spustili v roku 2014 v srdci Bratislavy na Palackého ulici a odvtedy sa rozrástli na obľúbenú gastrosieť. Väčšinu z nich poznajú zákazníci pod lovebrandom Regal Burger, medzi ďalšie nové koncepty sa radia Poké Bistro, Chuck&Frida či La Garancha, Wokiino, Eatballz a CuppaJoe. 

 O skupine CF group 

Kvalitné slovenské burgre od Regal Burger sa prvýkrát objavili na festivale Pohoda v roku 2013. Za desať rokov svojej existencie sa Regal Burger rozšíril na prosperujúcu franšízovú sieť nielen na Slovensku, ale aj v Spojených Arabských Emirátoch. Dnes ponúka svojim zákazníkom okrem jedla jedinečný zážitok, a to v novozrekonštruovaných, mladých a fresh priestoroch v štýle 80. rokov vo výrazných farbách.  

 Karin Kubíková

0 komentárov
Pridajte komentár
Na začiatok stránky hore
Newsletter