Aktuálne dianie 12. september 2018

Projekt Slnečnice sa rozširuje v zóne „Mesto“


Developer Cresco Group začína s ponukou bytov v rámci ďalšej etapy v projekte Slnečnice. Od septembra si ľudia budú môcť vybrať z 224 nových bytov v šiestej etape A v zóne Mesto v blízkosti Petržalky.

Súčasťou zóny Mesto bude do troch rokov aj najväčší park v Slnečniciach s priestorom 29-tisíc štvorcových metrov na relax a šport.

Nová etapa prináša podľa developera praktické menšie byty, ale aj priestranné byty so zaujímavými terasami. Súčasťou zóny bude aj príjemný bulvár s parkom a reštauráciami.

Termín dokončenia bytového domu A6 developer plánuje na rok 2020, sťahovať sa do nových bytov budú môcť obyvatelia v 2. štvrťroku 2021.

Možnosti relaxu, každodenných nákupov aj farmárske produkty zabezpečuje v novej mestskej štvrti nákupné centrum Slnečnice Market s farmárskou tržnicou a gastro zónou Trch.

Možnosti dopravy v budúcnosti rozšíri električka, ktorej zastávka bude vzdialená iba pár minút chôdze.

Celkovo je v projekte Slnečnice hotových viac ako 1 200 bytov, vo výstavbe je ďalších 1 500 bytov a v štádiu prípravy viac ako 6 000 bytov. Developer očakáva, že v tomto roku predá viac ako 500 bytov.

(red)

Vizualizácie: Cresco Group

0 komentárov
Pridajte komentár
Na začiatok stránky hore
Newsletter