Aktuálne dianie 12. september 2017

O Miss Universe SR 2017 zabojujú aj dve Bratislavčanky. Tip na Miss Médiá nám vyšiel


O titul Miss Universe SR 2017 zabojujú spomedzi dvanástich finalistiek aj dve Bratislavčanky – dvadsaťročná Vivienne Jusko a o dva roky staršia Simona Pohančeníková.

Našej redakcii vyšiel tip pri hlasovaní novinárov o titul Miss Médiá. Stala sa ňou finalistka s číslom osem, dvadsaťjeden ročná Vladimíra Luttyová z Banskej Bystrice.

Finále o titul Miss Universe SR 2017, bude v priamom prenose na Jednotke 21. októbra z Bratislavského hradu.

Riaditeľka súťaže Silvia Lakatošová predstavila dnes v Bratislave finalistky súťaže krásy Miss Universe Slovenskej republiky 2017.

Finálovú dvanástku 19. ročníka tejto súťaže krásy tvoria Nikola Benedikovičová (Smolenice, 23 rokov), Patrícia Körössyová (Janík, 20), Michaela Piovarčiová (Liptovský Mikuláš, 21), Deana Jurčová (Trenčín, 24), Vivienne Jusko (Bratislava, 20), Simona Pohančeníková (Bratislava, 22), Frederika Samuelová (Jasová, 24), Vladimíra Luttyová (Banská Bystrica, 21), Vanessa Bottánová (Pezinok, 19), Patrícia Budaiová (Banská Bystrica, 21), Dominika Mikulcová (Banská Bystrica, 24), dvanástou je Adriana Zaujecová (Trávnica, 19).

Miss Universe 2017 získa osobný automobil, letenku na svetové finále Miss Universe 2017, exkluzívnu dovolenku, model na svetové finále Miss Universe a ďalšie ceny.

„Je pre mňa radosť vyberať 20 dievčat semifinalistiek, už ťažšie je rozhodnutie vybrať dvanásť, tam už rozhodujú milimetre, odkiaľ dievčatá sú, odkiaľ zo Slovenska pochádzajú, vyberáme tak, aby tam boli aj blondínky, hnedovlásky, tmavovlásky, tento rok máme aj 'hrdzuľky'.

Absolvovali niekoľko sústredení, niekoľko dokrútok, mali aj fotenie s americkou fotografkou Georginou Vaughan, módnu prehliadku,“ povedala pre TASR riaditeľka súťaže Lakatošová.

„Najprv som bola v šoku, bol to neopísateľný pocit, keď zaznelo moje meno. Na kasting som prišla s kamarátkou, ktorá ma do toho trocha potlačila, ale určite neľutujem.

Sú to nádherné zážitky, odporúčam aj do ďalších ročníkov, aby sa baby nebáli a išli si to vyskúšať. Rodina a blízki ma podporujú a držia mi palce,“ uviedla nová Miss Média Vladimíra Luttyová.

Miss Médiá Vladimíra Luttyová

(TASR, rl)

Foto: BK-rl

0 komentárov
Pridajte komentár
Na začiatok stránky hore
Newsletter