Aktuálne dianie 10. apríl 2019

NOSENE: Nakúp nákup, ktorý pomôže spraviť svet lepším!


Ulov si kúsky zo šatníka známych osobností a príď na Celodenné dobré nakupovanie.

Voňavý a štýlový second-hand NOSENE už po 8-my krát v Bratislave organizuje celodenný charitatívny event. Keď otočíme osmičku naležato, máme nekonečno a my v NOSENE veríme, že keď sa spoja dobrí ľudia, dokážeme spolu vyrobiť nekonečne veľa dobra.

Už v stredu 17.04.2019 si kúpiš kúsky zo šatníka herečky Henriety Mičkovicovej, moderátorky Very Wisterovej a moderátora Miša Saba.

Opäť celou predajnou sumou spoločne podporíme pomoc pre občianske združenia či projekty, ktoré šíria a robia dobro.

Počas jediného dňa nájdeš kúsky od známych osobností za zlomok ich pôvodnej ceny a pomôžeš tam, kde je pomoc potrebná.

Objavíš napríklad kúsky od Buffet Clothing, sukňu od MiuMiu, športové veci od Adidas originals, Acne Studios a aj bežne dostupných značiek ako Zara, H&M,Mango a hromadu iných.

A kam smeruje finančná pomoc vyzbieraná počas tohto eventu?

Trojnásobné dobro jedným nákupom.

Celá predajná suma putuje na pomoc:

  • MyMamy Oz., o.z., - združenie, pomáhajúce ženám, ktoré to v živote majú o niečo ťažšie. Venujú sa pomoci týraným ženám spolu s ich deťmi.

  • neziskovej organizácii Centrum slniečko - poskytuje pomoc týraným, zneužívaným a zanedbávaným deťom, obetiam domáceho násilia, obetiam sexuálnych útokov a znásilnenia a napomáha k účinnému a komplexnému riešeniu tejto problematiky v zmysle zabezpečenia a ochrany základných ľudských práv a slobôd. 

  • chránenej dielni top Art - dielňa, ktorá pomáha zapájať do bežných aktivít ľudí, ktorí v zdraví mali menej šťastia. Top Art založila Ing. Silvia Krkošková a svojou činnosťou zapája do činnosti zdravotne postihnutých ľuďí, ktorí vytvárajú hromadu pekných vecí.

,,Oblečenie môže mať zmysluplný druhý príbeh a pomáhať tam, kde je to porebné. Teší ma, že charitatívny event organizujeme už po 8-my krát spolu so známymi osobnosťami, ktoré touto formou podporujú myšlieky pomoci iným s súlade s myšlienkami udržateľnosti“ pripája Katarína Hutyrová, spolumajiteľka a manažérka NOSENE.

Nezabudni, platí staré známe – kto skôr príde, ten má najväčšiu šancu uloviť si najlepšie kúsky.

Zapíšte si preto do kalendára deň 17.04.2019 a sledujte event aj priamo na Facebooku (prelink na evet https://www.facebook.com/events/626077721194824/)

(inz)
0 komentárov
Pridajte komentár
Na začiatok stránky hore
Newsletter