Aktuálne dianie 11. júl 2018

NEHODA: Pri zrážke auta s autobusom č. 37, sa zranili dve ženy


Na križovatke s Valašskou ulicou v Mlynskej doline sa dnes ráno (11.7.) okolo šiestej hodiny zrazil autobus MHD s osobným autom. Pri nehode sa zranili dve ženy.

Podľa doposiaľ zistených informácií z miesta dopravnej nehody prechádzala vodička na osobnom motorovom vozidle zn. Renault Thalia (EČV BA) v pravom jazdnom pruhu od Mlynskej doliny smerom na Patrónku.

Na mokrej vozovke dostala pravdepodobne šmyk, následkom čoho prešla s vozidlom do protismeru, kde došlo k stretu s autobusom MHD linky č. 37.

Osobné vozidlo bolo odrazené do semaforu. Vodička osobného vozidla a  cestujúca autobusu MHD boli službou rýchlej zdravotnej pomoci prevezené so zraneniami do bratislavských nemocníc.

Dychová skúška u vodiča autobusu požitie alkoholu vylúčila, na zistenie prítomnosti alkoholu v tele 43-ročnej vodičky bol nariadený odber krvi.

Škoda spôsobená dopravnou nehodou bola predbežne vyčíslená na 7.000,- eur. Okolnosti, ktoré tejto dopravnej nehode predchádzali sú predmetom objasňovania.

Polícia v Bratislavskom kraji v tejto súvislosti opätovne apeluje na vodičov, aby prispôsobili spôsob jazdy stavu a povahe vozovky, poveternostným podmienkam a vlastným schopnostiam.

Zodpovedným prístupom a dôsledným dodržiavaním pravidiel cestnej premávky tak vodiči môžu predísť neželaným udalostiam na cestách, ktoré mávajú neželané následky na životoch, zdraví a majetku.

(red, pz)
Foto: Polícia

0 komentárov
Pridajte komentár
Na začiatok stránky hore
Newsletter