Aktuálne dianie 24. júl 2023

Miliónová dotácia pomôže obnoviť plaváreň na ZŠ Pankúchova


Viac ako milión eur získala Petržalka na sanáciu stavebných porúch a obnovu plavárne Základnej školy Pankúchova 4. Komplexná obnova plavárne zahŕňa aj prispôsobenie vstupu do bazéna pre zdravotne znevýhodnených plavcov.

 O začiatku prác bude samospráva informovať v najbližších mesiacoch. Externé zdroje vo výške 1,2 milióna eur od Ministerstva investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR pomôžu vybudovať v areáli ZŠ Pankúchova aj multifunkčnú športovú halu.

 Financie musí vyčerpať do konca roku 2024. Aktuálne už mestská časť úspešne zrealizovala verejné obstarávania na základovú dosku a samotnú stavbu.

 (bak, Mária Halašková MČ Petržalka)

1 komentár
ODPOVEDAŤ SUSAN BENSON | 4. 8. 2023, 11:56

Dobrý deň, dámy a páni, potrebujete finančnú pomoc? Som Susan Bensonová. Som poskytovateľ pôžičiek a zároveň finančný poradca. Potrebujete podnikateľský úver, osobný úver, hypotekárny úver alebo úver na dokončenie vášho projektu? Ak je vaša odpoveď áno, odporúčam vám kontaktovať moju firmu. Poskytujeme všetky druhy úverových služieb vrátane dlhodobých a krátkodobých pôžičiek, zabezpečených a nezabezpečených úverov a mnoho ďalších. Pre viac informácií nám napíšte e-mailom: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) alebo mi napíšte správu priamo na WhatsApp cez: +447360502110 a okamžite dostanete odpoveď. Pôžička od spoľahlivej a kompetentnej spoločnosti je to, čo potrebujete na dosiahnutie svojho cieľa. Sme spoločnosť poskytujúca komplexné finančné služby a sme odhodlaní pomôcť vám splniť všetky vaše túžby. Špecializujeme sa na poskytovanie štruktúrovaných finančných riešení jednotlivcom a spoločnostiam tým najefektívnejším a najrýchlejším spôsobom.

Pridajte komentár
Na začiatok stránky hore
Newsletter