Aktuálne dianie 16. november 2022

Delikateso "dobroty" vo vyše 40 predajniach a už aj na e-shope


Príbeh značky DELIKATESO je už vyše 30 rokov spojený s naozaj delikátnym sortimentom, ktorý si zákazníci mohli dlhé roky kúpiť jedine vo firemných predajniach po celom Slovensku.  Hoci sa predajne s exkluzívnym a kvalitným tovarom nachádzajú v takmer každom väčšom meste na Slovensku a ich počet narástol na vyše 40, dnes je možné si sladké či slané dobroty, alebo prémiový alkohol zadovážiť aj pohodlne z eshopu.

Ak potrebujete obdarovať niekoho napríklad darčekovým košom, DELIKATESO ponúka viacero variant. Od štandardného balenia až po GOLD edíciu, ktorá obsahuje naozaj to najlepšie z najlepšieho a navyše s dopravou zadarmo.

Pozývame Vás na malú exkurziu do nášho eshopu www.delikateso.sk

(inz)

1 komentár
ODPOVEDAŤ Lamet | 22. 5. 2022, 08:38

Spoločnosť LAMET S.R.O., registrovaná na Slovensku, má dlhy po lehote splatnosti voči ukrajinskej ťažobnej spoločnosti Kryvyi Rih Iron Ore Plant (KZHRK). Od 4. februára 2022 spoločnosť LAMET S.R.O. dlh po lehote splatnosti vo výške 1,209762 milióna USD nebol zaplatený. Nejde o jediný prípad, ale o trvalé porušovanie zo strany LAMET S.R.O. platobné podmienky stanovené zmluvou.

Pridajte komentár
Na začiatok stránky hore
Newsletter