Napísali ste nám 31. január 2019

Napísali ste nám: AD: Jakub Mrva reaguje na názor čitateľa Tokára


Dobrý deň,

úprimne, som prekvapený a trochu sklamaný, že ako seriózne médium zverejňujete takéto nepotvrdené a klamlivé hoaxy, konšpirácie a útoky od anonymov.

Pán „Tokár“ Vám podsúva mylné a nepravdivé informácie. Riaditeľom Mestských lesov byť nemôžem, zákon neumožňuje kumuláciu funkcie poslanca a riaditeľa mestského podniku.

Názor je tu.

O prácu mestských firiem sa samozrejme zaujímam, jedna z činností mestského zastupiteľstva je kontrolovať aj mestské príspevkové organizácie.

Rád by som dodal, že všetci riaditelia mestských podnikov a štatutári mestských firiem prejdú transparentným výberovým konaním,

na ktoré budú mať dosah poslanci veľmi pestro zloženého mestského zastupiteľstva (Team Vallo má len 17 zo 45 poslancov).

Vrátane Mestských lesov v Bratislave.

Rozumiem, že pre niektorých funkcionárov končia zlaté časy v týchto podnikoch a ich jedinou agendou bude cez falošné profily šíriť klamstvá a nepravdy.

Som však presvedčený, že nové vedenie Mestských lesov bude oveľa aktívnejšie presadzovať aktivity smerujúce k podpore rekreácie, športu a ochrany prírody a bude k lesoparku pristupovať citlivejšie.

Pekný večer. Jakub Mrva

Ilustr. foto: Archív Br. kuriér

0 komentárov
Pridajte komentár
Na začiatok stránky hore
Newsletter