Napísali ste nám 31. január 2019

Napísali ste nám: Dajte skutočných odborníkov do vedenia organizácií


Dobrý deň vážený pán primátor, zástupcovia mesta!

Chcem Vás požiadať o zachovanie ľudskej tváre a skutočne robiť výkon práce vo verejnom záujme ako Vám to nariaďuje zákon.

Arogancia Vallo teamu už naberá na obrátkach. My čo sme volili túto „novú nepolitickú krv“ v nemom úžase pozeráme čo sa deje.

Vzletné ideály, hrubé knižky s hlbokými myšlienkami sú zrazu blábolmi, volebný program je zdrap papiera (https://www.vallo2018.sk/program/):

Bod 5) Ako bude nasledujúce 4 roky fungovať mesto?

Riadiace funkcie, vrátane manažovania mestských firiem, obsadíme profesionálmi, ktorí prejdú transparentným výberovým konaním.

Začalo to riaditeľom – náčelníkom mestskej polície.

Je to mestský podnik, transparentné výberové konanie už netreba aj keď ide o nesporne kvalitného policajta?

Ale nenájde sa možno lepší? Že to má v kompetencii menovať priamo?

Aj riaditeľov iných organizácii mu zákon neukladá vyberať konkurzom, menuje ich priamo primátor a zastupiteľstvo ich schváli.

Nesrovnal aspoň robil frašku s výberovými konaniami s 10 minútovým pohovorom.

Poslanec Jakub Mrva už behá do Mestských lesoch, predstavuje sa honosne „viete kto som ja , ja som už poslanec“, no úplne nezvládnutá kariéra.

Z titulu poslanca zadáva úlohy zamestnancom Mestských lesov, oddeleniu životného prostredia, vydáva zákazy, príkazy lebo som poslanec, uniklo mu, že na to nemá kompetencie.

Už vyhadzuje dopredu zamestnancov, všade vyhlasuje že ten rengavy architekt mu (združenie Naše Karpaty) sľúbil post riaditeľa Mestských lesov za vzornú prácu v kampani na primátora.

Chcem Vás požiadať , ak Vám skutočne záleží na našej Bratislave, nedovoľte kamarátske nominácie do riadiacich štruktúr mestských podnikov Vallo teamu,

ale dajte skutočných odborníkov do vedenia organizácií, nech sa môžete hrdo pozrieť po 4 rokoch do zrkadla.

Vďaka. Stanislav Tokár

Bratislava - Vrakuňa

Ilustr. foto: Archív Br.kuriér

0 komentárov
Pridajte komentár
Na začiatok stránky hore
Newsletter