Aktuálne dianie 12. september 2019

„Zmoknutá“ zastávka je na Hodžovom námestí


(Bratislavský kuriér zaostril, rl, pk) – „Upršaná“, alebo „zmoknutá“ zastávka je na Hodžovom námestí pod tzv. Zelenou kockou pri Tatracentre.

Presvedčili sme sa o tom na vlastnej koži 10. septembra. Ak tu chcete čakať na svoj spoj, zoberte si radšej dáždnik, aj keď vonku neprší...

Čakajúca cestujúca nám povedala, že je to tu takto každý deň. „ Z toho polievania kvetov si nemáme pomaly kam sadnúť. Je to tu takto každý deň. A pozrite sa na ten neporiadok. Ja tu chodím každý deň a tá špina a neporiadok sú tu hlavne po víkende,“ posťažovala sa nám.

Stav: 10. 9. 2019

Voda padá na lavičky i vedľa nich z budovy Zelenej kocky na konci Poštovej ulice. Nevieme či ide o takto „domyslený“ závlahový systém pre popínavé rastliny, alebo nejakú poruchu.

V každom prípade je o tejto stavbe i zastávke známe, že trvalo dosť dlho, kým bola konečne vybudovaná, pretože aj samotný objekt Zelenej kocky sa staval veľmi dlho.

„Pozrite sa oproti, je tam prezidentský palác a tu takáto zastávka? Nie je to hanba“?, povedala svoj názor ďalšia pani čakajúca na trolejbus.

Spýtame sa dopravný podnik i magistrát, čo s tým chcú urobiť.

(rl)

Foto: Br. kuriér

Video je na našom fcb

0 komentárov
Pridajte komentár
Na začiatok stránky hore
Newsletter