Aktuálne dianie 17. jún 2017

V Aqualande Moravia pri Mikulove sa začala letná sezóna. Nesie sa v znamení cirkusového leta + video s tigríčaťom


V akvaparku Aqualandia Moravia (AQM), odštartovali 16. júna už štvrtú letnú sezónu.

Areál sa nachádza sa v obci Pasohlávky neďaleko Mikulova a klientelu tvoria nielen domáci, ale napríklad aj rakúski a slovenskí návštevníci.

Za Aqualandiou je slovenský vlastník a ide o najväčší celoročný akvapark v Českej republike. Medzi hlavnými tohotročnými novinkami figuruje spolupráca akvapark s národným Cirkusom Jo-Joo.

V minuloročnej letnej sezóne navštívilo AQM 320 000 ľudí, čím sa juhomoravský akvapark zaradil do prvej desiatky najobľúbenejších českých turistických cieľov.

Otvorenie letnej sezóny se nieslo v duchu zábavy a bohatého programu. Návštevníci si mohli na ploche 5 hektárov po roku opäť vyskúšať jazdu na najväčších toboganoch Abyss a Boomerango,

ponoriť sa do vlnobitia v bazéne Wave Pool, alebo si užiť vystúpenie DJ Ivo Apfela, akrobaciu s kruhmi Hula Hop, show mažoretiek, alebo koncert Davida Deyla s autogramiádou.

Spestrenie programu prinieslo návštevníkom niekoľko cirkusových vystúpení. Zlatým klincom otvorenia letnej sezóny bola účasť Miss ČR 2013 Lucie Kovandovej, ktorá pokrstila malé tigríča Augusta, o ktorého mene rozhodovali samotní návštevníci v rámci internetového hlasovania.

Cirkus bude nosným prvkom celej letnej sezóny v AQM. Hosťovanie národného Cirkusu Jo-Joo bude situované do rozvojovej časti areálu aquaparku od 1. júla do 3. septembra.

„Každý den budou pro návštěvníky připravené animace s cirkusovou tematikou. Ke vstupence do akvaparku lidé navíc získají i vstupenku na 45minutové představení Cirkusu Jo-Joo, vstup do cirkusové ZOO nebo slevu 100 korun na večerní dvouhodinovou show, která se bude odehrávat třikrát týdně,“ uviedla Blanka Marková z marketingového oddelenia Aqualandu Moravia.

V rámci špeciálneho fotokútika, ktorý bude na začiatku prázdnin zriadený pri vstupe do aqvaparku, se budú môcť návštevníci so zvieratami z cirkusu dokonca aj vyfotiť.

„Snažíme se zajišťovat našim návštěvníkům vždy ten nejlepší možný standard. V ceně vstupenky jim proto zdarma nabízíme nejen parkování, skříňky, lehátka, a slunečníky, ale též například možnost dobití telefonu nebo využití sušičky plavek,“ vymenoval novinky riaditeľ Aqualandie Moravia Petr Pavlacký.

Letná sezóna v najväčšom akvaparku v ČR ale ponúkne ponúkne aj množstvo ďalších zaujímavých akcií. V spolupráci s Hvezdárňou a Planetáriom Brno, VIDA centrom a ďalšími partnermi, je pripravená bohatá programová ponuka na celé prázdniny.

Hlavné eventy letnej sezóny:

8. 7. 2017 Hokusy pokusy – Celodenný zábavný program s pokusmi

19. 7. 2017 Cirkusová galaxia – Výlet ku hviezdam s Hvezdárňou a Planetáriom Brno

29. 7. 2017 4. narodeniny AQM – Narodeninová oslava s bohatým programom a moderátorom
Michalom Kavalčíkom

9. 8. 2017 Fashion party – Prezradíme, co frčí vo svete módy

19. 8. 2017 Vedecká manéž – Vedecko-zábavný program s centrom VIDA!

26. 8. 2017 Súboj národov s KOGI – Postavíme proti sebe športovcov i kuchára

2. 9. 2017 Rozlúčenie s letom - Leto ukončíme s hasičmi a policajtmi

(red)

0 komentárov
Pridajte komentár
Na začiatok stránky hore
Newsletter