Aktuálne dianie 13. november 2017

POLÍCIA: Pátra po mužovi, ktorý v obchode na Saratovskej v Dúbravke bodol esbéeskára+ foto


V súvislosti s incidentom v prevádzke jedného z obchodných reťazcov na Saratovskej ulici, ku ktorému došlo v priebehu minulého týždňa sa polícia obracia aj na verejnosť

Policajti Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave IV v súvislosti s vyšetrovaním prečinu výtržníctva, ku ktorému došlo v prevádzke jedného z obchodných reťazcov na Saratovskej ulici, pátrajú po dosiaľ neznámom páchateľovi a v tejto súvislosti sa obracajú na verejnosť so žiadosťou o pomoc pri stotožnení osoby na priložených fotografiách.

Podľa výsledkov doterajšieho vyšetrovania doposiaľ dňa 07.11.2017 krátko po 13.00 h doposiaľ neznámeho muža zastavil za pokladničnou zónou zamestnanec súkromnej bezpečnostnej služby z dôvodu podozrenia zo spáchania drobnej krádeže.

Neznámy muž reagoval fyzickým napadnutím zamestnanca SBS za použitia noža, ktorým mu spôsobil bodné poranenie v oblasti hrudníka.

Následne neznámy muž z priestorov prevádzky odišiel na neznáme miesto.

V tejto súvislosti polícia pátra po totožnosti osôb na priložených kamerových záberoch, ktorá by svojimi vedomosťami mohla prispieť k objasneniu tohto skutku.

V prípade ak občania disponujú akýmikoľvek informáciami, ktoré by mohli prispieť k stotožneniu osoby na priložených fotografiách, žiadame aby sa s nimi obrátili na bezplatné číslo polície 158, alebo tak urobili osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.

(red, pz)

Foto: PZ

0 komentárov
Pridajte komentár
Na začiatok stránky hore
Newsletter