Aktuálne dianie 5. marec 2019

OLO hľadá vodičov zberových vozidiel


Bratislavská mestská spoločnosť Odvoz a likvidácia odpadu (OLO) vypísala výberové konanie na vodičov zberových vozidiel.

Uchádzačom ponúka priemerný hrubý mesačný príjem 1578 eur. TASR o tom informovala hovorkyňa OLO Beáta Humeníková.

Záujemcom ponúka firma prácu na plný úväzok na dobu neurčitú, náborový príspevok 500 eur, jedenkrát ročne zvýšenie základnej mesačnej mzdy o tri percentná či príplatky za nadčasy,

víkendy a sviatky od 25 až do 100 percent. "Spoločnosť bezplatne zabezpečí aktualizáciu vodičského oprávnenia,

kvalifikačnej karty vodiča, zdravotnej a psychickej spôsobilosti a v prípade potreby aj zácvik so skúseným vodičom," podotkla Humeníková.

Od uchádzačov sa vyžaduje vodičské oprávnenie skupiny C, dobré orientačné schopnosti, samostatnosť a spoľahlivosť.

Záujemcovia, ktorí zatiaľ nie sú držiteľmi požadovaných oprávnení, majú možnosť uchádzať sa o pozíciu závozníka a po získaní potrebných oprávnení požiadať o preradenie na pozíciu vodiča.

V prípade záujmu o prácu v spoločnosti OLO, je potrebné obrátiť sa priamo na oddelenie personálnych služieb telefonicky na 02/50 110 133 v pracovné dni od 8.00 do 15.00 h, prípadne emailom na prokopova@olo.sk.

V súčasnosti pracuje v OLO 398 zamestnancov, z toho 42 žien a 356 mužov, prevažne v robotníckych profesiách.

Viac ako polovica zamestnancov pracuje v spoločnosti desať a viac rokov. Najviac zamestnancov (285) je vo veku od 31 do 55 rokov, najmenej (39) je vo veku do 30 rokov.

Stredoškolské vzdelanie má 280 zamestnancov, 83 základné a 35 vysokoškolské vzdelanie. Priemerný vek zamestnancov je 44 rokov.

(TASR)
Foto: olo
0 komentárov
Pridajte komentár
Na začiatok stránky hore
Newsletter