Aktuálne dianie 10. marec 2020

BVS obmedzí fungovanie kontaktných centier pre koronavírus


Bratislavská vodárenská spoločnosť (BVS) obmedzí od stredy fungovanie zákazníckych centier v celom regióne z dôvodu prevencie proti novému koronavírusu.

TASR o tom informoval riaditeľ komunikácie BVS Peter Podstupka.

„Služby, ktoré doteraz bolo možné vybaviť aj osobne v kontaktných centrách, budeme od stredy 11. marca do 20. marca naďalej vybavovať na základe písomne, respektíve elektronicky, doručených žiadostí,“ informuje BVS.

Všetkým zákazníkom odporúčajú vodári smerovať otázky na mailovú adresu sluzby@bvsas.sk. Na webovom sídle BVS sú k dispozícii aj upravovateľné formuláre, ktoré treba k jednotlivým žiadostiam vyplniť.

V prípade problémov sa môžu zákazníci BVS obrátiť na call centrum. „Takisto našim klientom odporúčame, aby spolu so žiadosťou alebo emailom poslali na seba aj telefonický kontakt, aby ich mohli naši pracovníci v prípade potreby spätne kontaktovať,“ dopĺňa BVS. 

V prípade zasielania žiadostí o vyjadrenie k projektovej dokumentácii je nutné použiť poštu. V prípade, ak majú zákazníci záujem o informatívne zákresy sietí v prevádzke BVS, budú im poskytnuté elektronicky.

Žiadosť je nutné taktiež smerovať na mailovú adresu a uviesť v žiadosti katastrálne územie, parcelné číslo a mailový a telefonický kontakt.

„V prípade, ak ide o väčší rozsah územia, je potrebné doručiť žiadosť v písomnej forme poštou,“ uzatvára BVS.

(TASR)
0 komentárov
Pridajte komentár
Na začiatok stránky hore
Newsletter