Urbanizmus a výstavba 7. november 2017

Ovocné sady je názov pripravovaného projektu na Trnávke


Na Trnávke pripravuje spoločnosť J&T REAL ESTATE novú obytnú štvrť Ovocné sady.

Projekt ponúkne okrem bývania aj možnosti pre šport, relax a trávenie času s deťmi. 

„Chceme tejto časti Trnávky vdýchnuť život a spraviť z nej plnohodnotnú štvrť. Kým cez deň bude najväčší pohyb v blízkych obchodných a administratívnych objektoch, popoludní a podvečer územiu prinesú život obyvatelia obytných domov a ich deti.

Som presvedčený, že táto nová štvrť môže pomôcť mnohým rodinám získať prvé vlastné bývanie v Bratislave,“ hovorí výkonný riaditeľ J&T REAL ESTATE Pavel Pelikán.

Projekt z dielne architektonického ateliéru GFI prinesie celkovo 1030 bytov.

V prvej etape pôjde z veľkej časti o dvojizbové byty. Projekt má ambíciu ponúknuť najdostupnejšiu cenu na trhu vo svojom segmente a stať sa tak prirodzenou voľbou pre každého, kto hľadá mestské, zároveň kvalitné a poctivé bývanie.

Súčasťou Ovocných sadov má byť park s okrasnými ovocnými stromami, detským ihriskom a priestorom na spoločné trávenie času. Ihrisko počíta s praktickou vybavenosťou pre rodičov a deti, ako sú napríklad pitná fontána, tienené plochy a lavičky či miesto určené na grilovanie.

Park bude hraničiť s areálom škôlky, umiestnenej v jednom z obytných domov.

Obyvatelia Ovocných sadov, podľa investora, nájdu v blízkosti najväčšie detské centrum pre trávenie voľného času KidsHouse, športové centrum Aircraft s Jump Arénou i lezeckú stenu K2.

Vybavenosť dopĺňajú tiež obchodné centrá Avion Shopping park, IKEA, Pharos a Korzo s pestrou ponukou služieb.

Populárny športovo-oddychový areál Zlaté piesky sa nachádza v pešej dostupnosti s priamym prepojením. Nespornou pridanou hodnotou Ovocných sadov, má byť podľa spoločnosti dopravná dostupnosť.

V blízkosti je diaľničný obchvat a napojenie na mestskú hromadnú dopravu.

(red)

Viz.: JTReal Estate

0 komentárov
Pridajte komentár
Na začiatok stránky hore
Newsletter