Urbanizmus a výstavba 5. marec 2020

Eurovea oslavuje desiate narodeniny novým rekordom


Eurovea oslavuje tento mesiac okrúhle výročie s novým rekordom 116 miliónov návštev za 10 rokov svojej existencie.

Túto slávnostnú príležitosť oslávi bohatým programom, výhodnými zľavami a narodeninovou online súťažou. Informuje o tom OC Eurovea.

Eurovea sa už od svojho  otvorenia v roku 2010 stala najnavštevovanejšou destináciou v Bratislave. V nákupnej pasáži sa nachádza 181 obchodov, 39 kaviarní, barov a reštaurácií.

Unikátnym prvkom nákupnej galérie je presklená strecha, ktorú tvorí až 4 400 sklenených trojuholníkov. Podzemná garáž ponúka spolu 1 900 parkovacích miest.

Súčasťou komplexu je aj 235 nábrežných bytov, hotel Sheraton a tri administratívne budovy Eurovea Central, ktoré poskytujú 24 500 m2 kancelárskych priestorov.

Eurovea od otvorenia 26. 3. 2010 navštívilo 116 miliónov zákazníkov.

V roku 2022 sa nákupné centrum rozšíri  o ďalších 100 maloobchodných prevádzok o celkovej výmere 25 000 m2, zároveň pribudne 50 000 m2 nových kancelárskych priestorov a 500 bytov.

„Nesmierne náš teší obľuba a priazeň, ktorú nám už dlhé roky prejavujú naši zákazníci. Eurovea už dávno nie je bežným nákupným centrom, o čom svedčí množstvo kultúrnych a športových podujatí pre verejnosť, ktoré tu organizujeme.

Všetkým priaznivcom sa chceme poďakovať oslavami, z ktorých si môžu odniesť nielen jedinečné zážitky, ale aj rôzne výhry,“ vysvetľuje narodeninové plány Oľga Hammer, PR & marketingová manažérka Eurovea.

Marec bude pri Dunaji jednoznačne najrušnejší. V rámci hudobných vystúpení sa na 1. podlaží predstavia napríklad Martina Schindlerová, Peter Bažík, Veronika Strapková s Opakom, Carmel Paradise či Talostan so svojou školou kúziel, Divadlo Jaja, Mici a Mňau alebo Zuzana Haasová - Cirkus Romána (Divadlo Haaf).

Piatkové koncerty začínajú vždy o 18:00 hod. a sobotné detské programy o 16:00 hod. Výnimočnosť a obľúbenosť Eurovea je bez pochýb spojená aj so značkami, vďaka ktorým sa stala najprestížnejším bulvárom Bratislavy.

Kľúčovým faktorom úspechu je štruktúra nájomcov, ktorá zohľadňuje jedinečnú pozíciu v centre mesta.

To potvrdzuje aj fakt, že takmer polovica prevádzok oslavuje desiate narodeniny spolu so samotným nákupným centrom. „Sme radi, že naši nájomcovia sú u nás dlhodobo spokojní a darí sa im, a aj formou zliav či cien do súťaže sa rozhodli narodeniny osláviť s nami,“ hovorí Oľga Hammer.

(red, rl)

Foto: Eurovea 

0 komentárov
Pridajte komentár
Na začiatok stránky hore
Newsletter