Župné voľby 2017 5. november 2017

Koho sme si zvolili? Pozrite si kompletný zoznam budúcich poslancov, aj tých pod čiarou


Koho sme si zvolili? Ako dopadol boj o župana z pohľadu čísiel sa dozviete TU

Pozrite si kompletný zoznam budúcich poslancov za mestské časti v Bratislave (od hora zvýraznení hrubším písmom), aj tých pod čiarou.  Výsledky za 11 volebných obvodov na poslancov do krajského zastupiteľstva:

 

          Volebný obvod č. 1. - Bratislava-Staré Mesto

Meno

Priezvisko

Politický subjekt

Počet 
platných hlasov

Podiel 
platných hlasov v %

Zuzana

Aufrichtová

SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SMK-MKP, NOVA, OKS, Zmena zdola, DÚ

4 744

12,91

Martin

Borguľa

MOST - HÍD, SMER-SD, SKOK - ELD, SZ, SDKÚ-DS, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

4 472

12,17

Barbora

Oráčová

NEKA

3 019

8,22

********

********

********

********

********

Matej

Vagač

NEKA

2 897

7,88

Radoslav

Števčík

NEKA

2 744

7,47

Pavol

Baxa

SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SMK-MKP, NOVA, OKS, Zmena zdola, DÚ

2 734

7,44

Marta

Černá

NF

2 525

6,87

Martin

Gajdoš

NEKA

2 152

5,85

Ľubomír

Boháč

SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SMK-MKP, NOVA, OKS, Zmena zdola, DÚ

2 119

5,76

Peter

Tatár

MOST - HÍD, SMER-SD, SKOK - ELD, SZ, SDKÚ-DS, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

1 872

5,09

Jana

Španková

MOST - HÍD, SMER-SD, SKOK - ELD, SZ, SDKÚ-DS, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

1 467

3,99

Miroslav

Kollár

NEKA

760

2,06

Martin

Kormúth

SZS

750

2,04

Martin

Valent

SZS

747

2,03

Michaela

Hornáčková

ĽS Naše Slovensko

544

1,48

Boris

Kábele

ĽS Naše Slovensko

486

1,32

Miroslav

Šuňal

ĽS Naše Slovensko

451

1,22

Ľubica

Blašková

NP

400

1,08

Jana

Cehláriková

SNS

363

0,98

Jozef

Sivák

NP

244

0,66

Marián

Tkáč

SNS

246

0,66

Peter

Velčický

SNS

215

0,58

Ján

Kopas

KSS

205

0,55

Milan

Lopašovský

STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS)

169

0,46

Gabriel

Kollár

STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS)

156

0,42

Ján

Hraško

STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS)

143

0,38

Miroslav

Hoschek

NP

101

0,27

 

          Volebný obvod č. 2. - Bratislava-Ružinov

Meno

Priezvisko

Politický subjekt

Počet
platných hlasov  

Podiel platných hlasov v %

 

Dušan

Pekár

SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SMK-MKP, NOVA, OKS, Zmena zdola, DÚ

6 722

6,67

Martin

Chren

NEKA

6 683

6,63

Ján

Buocik

NEKA

6 045

5,99

Martin

Patoprstý

NEKA

4 937

4,89

Igor

Adamec

NEKA

4 869

4,83

Marek

Machata

SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SMK-MKP, NOVA, OKS, Zmena zdola, DÚ

4 449

4,41

******** ******** ******** ******** ********

Kamil

Bodnár

SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SMK-MKP, NOVA, OKS, Zmena zdola, DÚ

4 386

4,35

Branislav

Kaliský

NEKA

4 384

4,35

Janka

Šípošová

SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SMK-MKP, NOVA, OKS, Zmena zdola, DÚ

4 379

4,34

Vladimír

Sloboda

SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SMK-MKP, NOVA, OKS, Zmena zdola, DÚ

3 944

3,91

Petra

Palenčárová

NEKA

3 327

3,30

Slavomír

Drozd

MOST - HÍD, SMER-SD, SKOK - ELD, SZ, SDKÚ-DS, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

3 125

3,10

Lucia

Štasselová

NEKA

3 126

3,10

Ľubomír

Ščasný

SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SMK-MKP, NOVA, OKS, Zmena zdola, DÚ

2 902

2,87

Monika

Kozelová

NEKA

2 456

2,43

Anna

Reinerová

NEKA

2 249

2,23

Marcela

Kulifajová

NEKA

2 143

2,12

Maroš

Mačuha

NEKA

2 116

2,09

Sylvia

Beňová

MOST - HÍD, SMER-SD, SKOK - ELD, SZ, SDKÚ-DS, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

2 075

2,05

Adam

Greksa

NEKA

2 047

2,03

Tomáš

Alscher

MOST - HÍD, SMER-SD, SKOK - ELD, SZ, SDKÚ-DS, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

1 943

1,92

Martina

Fondrková

MOST - HÍD, SMER-SD, SKOK - ELD, SZ, SDKÚ-DS, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

1 807

1,79

Kristína

Biháriová

SZSZO

1 590

1,57

Marián

Gajdoš

#SIEŤ

1 547

1,53

Jozef

Matúšek

NEKA

1 410

1,39

Natália

Grausová

ĽS Naše Slovensko

1 304

1,29

Petra

Demková

MOST - HÍD, SMER-SD, SKOK - ELD, SZ, SDKÚ-DS, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

1 092

1,08

Roman

Blanár

ĽS Naše Slovensko

1 044

1,03

Pavol

Jusko

SME RODINA - Boris Kollár

965

0,95

Dušan

Hruška

ĽS Naše Slovensko

951

0,94

Robert

Műller

MOST - HÍD, SMER-SD, SKOK - ELD, SZ, SDKÚ-DS, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

932

0,92

Erika

Reinoldová

NAJ

927

0,91

Dagmar

Bednáriková

SNS

855

0,84

Ladislav

Špánik

ĽS Naše Slovensko

762

0,75

Branislav

Saga

ĽS Naše Slovensko

726

0,72

Marián

Andel

SNS

665

0,65

Miloslav

Hrádek

SME RODINA - Boris Kollár

616

0,61

Anton

Savitský

ĽS Naše Slovensko

615

0,61

Denisa

Pilotto

SME RODINA - Boris Kollár

576

0,57

Michal

Vicáň

SME RODINA - Boris Kollár

573

0,56

Daniel

Kučera

SNS

548

0,54

Danka

Hevierová

SNS

498

0,49

Pavol

Petrovič

ŠANCA

499

0,49

Petra

Krištúfková

SME RODINA - Boris Kollár

457

0,45

Štefan

Zima

SNS

427

0,42

Silvester

Minarovič

SNS

383

0,38

Patrik

Riszdorfer

STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS)

221

0,21

Ondrej

Noskovič

NP

205

0,20

Ján

Höher

NP

165

0,16

Vladimír

Randa

NP

101

0,10

 

          Volebný obvod č. 3. Bratislava-Vrakuňa

Meno

Priezvisko

Politický subjekt

Počet
platných hlasov

Podiel 
platných hlasov v %

 

Zuzana

Schwartzová

SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SMK-MKP, NOVA, OKS, Zmena zdola, DÚ

1 660

38,32

******** ******** ******** ******* *******

Soňa

Svoreňová

NEKA

1 371

31,65

Oľga

Kubalíková

MOST - HÍD, SMER-SD, SKOK - ELD, SZ, SDKÚ-DS, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

329

7,59

Juraj

Kaliský

ĽS Naše Slovensko

254

5,86

Milan

Antolík

SZS

215

4,96

Peter

Šrobár

NF

208

4,80

Lukáš

Královič

NEKA

153

3,53

Jozef

Šiška

SNS

101

2,33

Radovan

Sednička

NP

40

0,92

 

          Volebný obvod č. 4. Bratislava-Podunajské Biskupice

Meno

Priezvisko

Politický subjekt

Počet
platných hlasov

Podiel platných hlasov v %

 

Alžbeta

Ožvaldová

NF

3 165

33,77

Mikuláš

Krippel

SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SMK-MKP, NOVA, OKS, Zmena zdola, DÚ

1 889

20,15

******** ******* ******* ******* *******

Katarína

Matuszná

SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SMK-MKP, NOVA, OKS, Zmena zdola, DÚ

842

8,98

Stanislav

Koiš

NEKA

831

8,86

Ildikó

Virágová

NF

719

7,67

Jana

Kováčiková

MOST - HÍD, SMER-SD, SKOK - ELD, SZ, SDKÚ-DS, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

464

4,95

František

Dej

MOST - HÍD, SMER-SD, SKOK - ELD, SZ, SDKÚ-DS, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

430

4,58

Zuzana

Špaleková

SNS

413

4,40

Ľudovít

Hajduk

SNS

390

4,16

Dagmar

Anettová

NP

162

1,72

Eva

Tručková

NP

66

0,70

 

          Volebný obvod č. 5. Bratislava-Nové Mesto

Meno

Priezvisko

Politický subjekt

Počet
platných hlasov

Podiel platných hlasov v %

 

Katarína

Augustinič

NEKA

3 905

11,54

Martin

Vlačiky

NEKA

3 780

11,17

Zuzana

Rattajová

SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SMK-MKP, NOVA, OKS, Zmena zdola, DÚ

3 704

10,94

******* ******* ******* ****** ******

Andrej

Árva

NEKA

3 016

8,91

Richard

Mikulec

NEKA

2 845

8,40

Juraj

Petrovič

SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SMK-MKP, NOVA, OKS, Zmena zdola, DÚ

1 998

5,90

Vladimír

Mikuš

NEKA

1 757

5,19

Edita

Pfundtner

MOST - HÍD, SMER-SD, SKOK - ELD, SZ, SDKÚ-DS, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

1 742

5,14

Denisa

Pavlišinová

SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SMK-MKP, NOVA, OKS, Zmena zdola, DÚ

1 612

4,76

Pavol

Galamboš

NEKA

1 549

4,57

Dušan

Galis

MOST - HÍD, SMER-SD, SKOK - ELD, SZ, SDKÚ-DS, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

926

2,73

Miroslav

Goldschmied

MOST - HÍD, SMER-SD, SKOK - ELD, SZ, SDKÚ-DS, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

856

2,53

Martin

Jakubec

NEKA

758

2,24

Klára

Dynisová

NEKA

728

2,15

Alexandra

Suchánková

ĽS Naše Slovensko

687

2,03

Ivana

Trgiňová

NF

688

2,03

Marián

Bauman

ĽS Naše Slovensko

626

1,85

Štefan

Polák

SNS

597

1,76

Lubomír

Petrík

ĽS Naše Slovensko

582

1,72

Martin

Ondruš

SME RODINA - Boris Kollár

548

1,61

Róbert

Šetina

SME RODINA - Boris Kollár

331

0,97

Karol

Holan

SNS

221

0,65

Rastislav

Krúpa

NP

209

0,61

Ivan

Ištvánffy

SNS

164

0,48

 

          Volebný obvod č. 6. Bratislava-Rača, Vajnory

Meno

Priezvisko

Politický subjekt

Počet
platných hlasov

Podiel platných hlasov v %

 

Michal

Drotován

NEKA

3 238

19,98

Peter

Pilinský

MOST - HÍD, SMER-SD, SKOK - ELD, SZ, SDKÚ-DS, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

2 273

14,02

****** ****** ****** ******* ******

Michal

Vlček

NEKA

2 156

13,30

Anna

Zemanová

SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SMK-MKP, NOVA, OKS, Zmena zdola, DÚ

1 687

10,40

Rastislav

Žitný

MOST - HÍD, SMER-SD, SKOK - ELD, SZ, SDKÚ-DS, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

1 656

10,21

Monika

Luknárová

NEKA

1 470

9,07

Ján

Polakovic

NEKA

1 165

7,18

Róbert

Pajdlhauser

SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SMK-MKP, NOVA, OKS, Zmena zdola, DÚ

1 131

6,97

Justín

Horvatovič

ĽS Naše Slovensko

421

2,59

Dagmar

Kramplová

SNS

358

2,20

Juraj

Vodenský

ĽS Naše Slovensko

357

2,20

Marián

Borbély

SME RODINA - Boris Kollár

186

1,14

Jozef

Nemšovský

SNS

108

0,66

 

          Volebný obvod č. 7. Bratislava-Karlova Ves

Meno

Priezvisko

Politický subjekt

Počet
platných hlasov

Podiel platných hlasov v %

Jaromír

Šíbl

NEKA

3 467

12,48

 

Lívia

Poláchová

NEKA

3 350

12,06

 

Peter

Buzáš

NEKA

2 639

9,50

 

******* ******* ******* ******* ******

Igor

Bendík

SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SMK-MKP, NOVA, OKS, Zmena zdola, DÚ

2 029

7,30

 

Iveta

Hanulíková

MOST - HÍD, SMER-SD, SKOK - ELD, SZ, SDKÚ-DS, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

1 964

7,07

 

Robert

Krampl

SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SMK-MKP, NOVA, OKS, Zmena zdola, DÚ

1 682

6,05

 

Juraj

Kadnár

MOST - HÍD, SMER-SD, SKOK - ELD, SZ, SDKÚ-DS, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

1 658

5,97

 

Petra

Nagyová Džerengová

MOST - HÍD, SMER-SD, SKOK - ELD, SZ, SDKÚ-DS, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

1 530

5,51

 

Martin

Berta

NEKA

1 446

5,20

 

Peter

Húska

NEKA

1 341

4,83

 

Balázs

Szamaranszký

SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SMK-MKP, NOVA, OKS, Zmena zdola, DÚ

1 249

4,49

 

Natália

Hanulíková

SZS

869

3,13

 

Rastislav

Velček

SZS

757

2,72

 

Zuzana

Garelová

ĽS Naše Slovensko

488

1,75

 

Janka

Ďurčová

ĽS Naše Slovensko

464

1,67

 

Tibor

Balga

SNS

462

1,66

 

Peter

Hrčka

SNS

409

1,47

 

Peter

Karlík

SZS

403

1,45

 

Michal

Meňhár

ĽS Naše Slovensko

390

1,40

 

Eva

Kováčová

SME RODINA - Boris Kollár

347

1,25

 

Ľuboš

Orlický

SNS

239

0,86

 

Vladimír

Balogh

STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS)

219

0,78

 

Ivan

Šimčík

NP

219

0,78

 

Ľubica

Chmelová

NP

139

0,50

 

 

  Volebný obvod č. 8. Bratislava-Devínska Nová Ves, Devín

Meno

Priezvisko

Politický subjekt

Počet 
platných hlasov

Podiel 
platných hlasov v %

 

Andrej

Kovarík

SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SMK-MKP, NOVA, OKS, Zmena zdola, DÚ

1 536

31,30

****** ****** ******* ****** ******

Veronika

Veslárová

NEKA

1 359

27,69

Juraj

Strempek

SNS

610

12,43

Vladimír

Mráz

NF

587

11,96

Štefan

Sojka

ĽS Naše Slovensko

261

5,31

Villiam

Liedl

SZS

199

4,05

Milan

Mošať

SME RODINA - Boris Kollár

179

3,64

Štefan

Sekáč

MOST - HÍD, SMER-SD, SKOK - ELD, SZ, SDKÚ-DS, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

147

2,99

Jozef

Pacacha

NP

29

0,59

 

          Volebný obvod č. 9. Bratislava-Dúbravka

Meno

Priezvisko

Politický subjekt

Počet
platných hlasov

Podiel 
platných hlasov v %

 

Martin

Zaťovič

NEKA

7 323

26,52

Juraj

Káčer

NEKA

4 865

17,62

Juraj

Štekláč

NEKA

3 553

12,87

***** ******* ******* ******* *******

Peter

Hanulík

MOST - HÍD, SMER-SD, SKOK - ELD, SZ, SDKÚ-DS, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

1 487

5,38

Daniela

Olenočinová

NEKA

1 405

5,09

Marián

Bohunský

SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SMK-MKP, NOVA, OKS, Zmena zdola, DÚ

1 271

4,60

Alexej

Dobroľubov

SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SMK-MKP, NOVA, OKS, Zmena zdola, DÚ

1 170

4,23

Marián

Takács

SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SMK-MKP, NOVA, OKS, Zmena zdola, DÚ

1 021

3,69

Iveta

Petrušková

MOST - HÍD, SMER-SD, SKOK - ELD, SZ, SDKÚ-DS, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

736

2,66

Rastislav

Rogel

ĽS Naše Slovensko

584

2,11

Michal

Vavro

SZS

582

2,10

Maroš

Repík

MOST - HÍD, SMER-SD, SKOK - ELD, SZ, SDKÚ-DS, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

538

1,94

Marek

Rapant

SZS

518

1,87

Milan

Huľo

ĽS Naše Slovensko

508

1,84

Peter

Gašparovič

ĽS Naše Slovensko

470

1,70

Leo

Galešić

SZS

274

0,99

Anton

Dzurdzík

SNS

262

0,94

Jaroslav

Hatina

SNS

208

0,75

Andrei Daniel

Kiszel

SNS

193

0,69

Juraj

Karovič

STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS)

185

0,67

Dávid

Béreš

SME RODINA - Boris Kollár

162

0,58

X

Branislav

Dudík

NP

114

0,41

Jozef

Bacigal

NP

102

0,36

Robert

Doman

NP

72

0,26

 

          Volebný obvod č. 10. Bratislava-Lamač, Záhorská Bystrica

Meno

Priezvisko

Politický subjekt

Počet platných hlasov

Podiel 
platných hlasov v %

 

Jozef

Krúpa

NEKA

2 329

50,50

****** ******* ******* ****** ********

Peter

Šramko

SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SMK-MKP, NOVA, OKS, Zmena zdola, DÚ

949

20,58

Gabriela

Bizoňová

NEKA

558

12,10

Radoslav

Olekšák

MOST - HÍD, SMER-SD, SKOK - ELD, SZ, SDKÚ-DS, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

412

8,93

Juraj

Pravda

ĽS Naše Slovensko

112

2,42

Ján

Mihálik

SNS

67

1,45

Barbara

Galla

SZS

66

1,43

Ľubomír

Šrámek

SME RODINA - Boris Kollár

60

1,30

Vladimír

Kubovič

NF

43

0,93

X

Július

Rozložník

NP

15

0,32

 

          Volebný obvod č. 11. Bratislava-Petržalka, Čunovo, Jarovce, Rusovce

Meno

Priezvisko

Politický subjekt

Počet platných hlasov

Podiel 
platných hlasov v %

 

Elena

Pätoprstá

SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SMK-MKP, NOVA, OKS, Zmena zdola, DÚ

10 665

5,56

Peter

Hochschorner

SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SMK-MKP, NOVA, OKS, Zmena zdola, DÚ

9 671

5,04

Lýdia

Ovečková

SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SMK-MKP, NOVA, OKS, Zmena zdola, DÚ

8 474

4,42

Vladimír

Dolinay

SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SMK-MKP, NOVA, OKS, Zmena zdola, DÚ

7 770

4,05

Marian

Greksa

NEKA

5 934

3,09

Vladimír

Bajan

MOST - HÍD, SMER-SD, SKOK - ELD, SZ, SDKÚ-DS, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

5 915

3,08

Ján

Karman

SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SMK-MKP, NOVA, OKS, Zmena zdola, DÚ

5 622

2,93

Jozef

Uhler

NEKA

5 633

2,93

Jana

Hrehorová

NEKA

5 541

2,89

****** ******* ****** ****** *******

Ľudmila

Farkašovská

MOST - HÍD, SMER-SD, SKOK - ELD, SZ, SDKÚ-DS, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

5 476

2,85

Lenka

Jakubčová

SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SMK-MKP, NOVA, OKS, Zmena zdola, DÚ

5 467

2,85

Tatiana

Mikušová

SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SMK-MKP, NOVA, OKS, Zmena zdola, DÚ

5 344

2,78

Juraj

Kríž

MLADÁ BRATISLAVA

5 234

2,73

Miroslav

Dragun

NEKA

5 224

2,72

Ján

Bučan

NEKA

4 708

2,45

Peter

Mach

SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SMK-MKP, NOVA, OKS, Zmena zdola, DÚ

4 300

2,24

František

Šebej

MOST - HÍD, SMER-SD, SKOK - ELD, SZ, SDKÚ-DS, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

4 081

2,12

Martin

Štuk

SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SMK-MKP, NOVA, OKS, Zmena zdola, DÚ

4 049

2,11

Ladislav

Snopko

NF

4 036

2,10

Miroslav

Lažo

MOST - HÍD, SMER-SD, SKOK - ELD, SZ, SDKÚ-DS, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

3 932

2,05

Pavel

Chvojka

NEKA

3 903

2,03

Michal

Vičan

MLADÁ BRATISLAVA

3 815

1,99

Ivana

Antošová

MOST - HÍD, SMER-SD, SKOK - ELD, SZ, SDKÚ-DS, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

3 740

1,95

Iveta

Plšeková

MOST - HÍD, SMER-SD, SKOK - ELD, SZ, SDKÚ-DS, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

3 682

1,92

Eduard

Demel

NEKA

3 625

1,89

Stela

Kiššová

MLADÁ BRATISLAVA

3 119

1,62

Libuša

Kollárová

NEKA

3 070

1,60

Michal

Radosa

NEKA

3 054

1,59

Ernest

Huska

NF

2 653

1,38

Martin

Jóna

MOST - HÍD, SMER-SD, SKOK - ELD, SZ, SDKÚ-DS, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

2 631

1,37

Gabriela

Ferenčáková

NF

2 369

1,23

Beata

Novomeská

NEKA

2 162

1,12

Roman

Kollár

SZS

2 073

1,08

Marian

Chmelár

ĽS Naše Slovensko

1 981

1,03

Anton

Čulen

ĽS Naše Slovensko

1 974

1,02

Nina

Uherčíková

ĽS Naše Slovensko

1 795

0,93

Jarmila

Vidová

STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS)

1 746

0,91

Maroš

Krajči

MOST - HÍD, SMER-SD, SKOK - ELD, SZ, SDKÚ-DS, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

1 680

0,87

Milan

Dvorský

Demokrati Slovenska

1 574

0,82

Jozef

Valo

ĽS Naše Slovensko

1 587

0,82

Rudolf

Daniš

ĽS Naše Slovensko

1 560

0,81

Oľga

Paučová

ĽS Naše Slovensko

1 538

0,80

Michal

Borguľa

NP

1 480

0,77

Pavel

Škodler

NF

1 450

0,75

Ladislav

Nedelka

VZDOR

1 433

0,74

Ivan

Nemček

ĽS Naše Slovensko

1 426

0,74

Augustín

Arnold

MOST - HÍD, SMER-SD, SKOK - ELD, SZ, SDKÚ-DS, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

1 409

0,73

Mária

Hofferová

ĽS Naše Slovensko

1 413

0,73

Juraj

Galbavý

Slovenská ľudová strana (SĽS)

1 023

0,53

Denisa

Krásna

SNS

1 006

0,52

Štefan

Rehák

SNS

948

0,49

Patrik

Škrášek

SME RODINA - Boris Kollár

924

0,48

Miloš

Černák

SNS

826

0,43

František

Valášek

NP

835

0,43

Michal

Babiar

SNS

808

0,42

Michal

Sopko

NP

714

0,37

Milan

Valko

NP

727

0,37

Štefan

Škrabák

KSS

574

0,29

Dušan

Kosík

NP

470

0,24

Anton

Gábor

NP

427

0,22

Veronika

Patrovičová

NP

416

0,21

Ladislav

Setnický

STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS)

415

0,21

Juliana

Kozáková

NAJ

297

0,15

Miroslav

Kučera

NP

264

0,13

 

(bak, foto TASR)

0 komentárov
Pridajte komentár

Anketa

[Nová anketa]

100%


Na začiatok stránky hore
Newsletter