Vône a chute 1. marec 2019

Najväčšiu prevádzku na Slovensku má KFC od 28. februára v Auparku


(Gurmánska Bratislava, bk) - Spoločnosť Queensway Restaurants Slovakia s.r.o., ktorá na Slovensku prevádzkuje franchisingovým systémom sieť rýchleho občerstvenia KFC (Kentucky Fried Chicken),

otvorila vo štvrtok 28. februára v priestoroch Auparku svoju vlajkovú loď. Samostatná reštauračná prevádzka má kapacitu viac, ako 100 miest na sedenie a nový systém obsluhy, ktorý je efektívnejší.

Spoločnosť plánuje na Slovensku ďalšiu expanziu značky KFC.

KFC má v Auparku samostatnú, veľkokapacitnú prevádzku s  interiérovým dizajnom podľa aktuálnych trendov z dielne uznávaného architekta.

Sieť rýchleho občerstvenia tak už nie je súčasťou foodcourtu, ale má veľkorysý, samostatný priestor s výhľadom na panorámu s bratislavským hradom.

„V prípade novej prevádzky sme investovali do nových fritéz a prístrojov na shake-y,“ povedal Mag. Andreas Schindl, Country manager Queensway Restaurants Slovakia, pod ktorú značka KFC patrí.

„Okrem otvorenia novej prevádzky sme v týchto dňoch urobili aj významné rozhodnutie investovať 10 -15 miliónov Eur do 11 nových prevádzok, ktoré na Slovensku vytvoria približne 300 nových pracovných miest.

V blízkej budúcnosti taktiež plánujeme rekonštrukciu existujúcich slovenských prevádzok,“ dodal A. Schindl.

(red)

Foto:zdroj:prkonektor

0 komentárov
Pridajte komentár
Na začiatok stránky hore
Newsletter