Napísali ste nám 16. marec 2018

V tomto okolí sa vytvára nehorázne smetisko a hnojisko


Dobrý deň

Haanova-Osuského.

Tieto 2 ulice sú súbežné, rozdeľuje ich len križovatka ul. Starohájska.

1./ Za zastávkou MHD Haanova, s názvom Starohájska je neudržiavaný lesík, v ktorom sa nachádza množstvo rôzneho odpadu, medzi ktorým sa zdržuje akási tlupa asociálnych osôb bez domova, medzi ktorými sa pohybuje i žena s kočíkom, ktorú tu vidieť už od roku 2017.

2./ Len o 400 m ďalej, sa zdržuje ďalšia žena s kočíkom, pri vchode Osuského č.40.

V tomto okolí sa vytvára nehorázne smetisko a hnojisko, spojené s nepríjemným zápachom, lebo všetky telesné potreby sú vykonávané v tomto okolí.

Občania, ktorí tu v blízkosti bývajú a pracujú sú bezmocní, lebo tieto prípady nikto nie je kompetentní riešiť, lebo Mú Ba 5 + mestská polícia Ba 5 + štátna polícia Ba 5 sa vyhovárajú jeden na druhého, to znamená, že ani jeden z nich to nemá v kompetencii riešiť.

Nakoniec to dopadne tak, ako v lokalite Janíkov dvor, že pracovníci MPSVaR SR tam našli, a odobrali len 3 ročného chlapčeka, ktorý tam žil v stane, medzi bezdomovcami.

Je to naozaj smutná realita tejto doby, kde najviac trpia len deti, ktoré za nič nemôžu. Len tak pre zaujímavosť - v lokalitách Janíkov dvor, Kopčany, Pečniansky les, Kapitulský dvor, atď., žije niekoľko žien s deťmi v takýchto prírodných podmienkach.

V podstate to nikto nerieši, nikoho to nezaujíma, možno niekto z Vás bude mať o to vážny záujem, lebo doterajšie informácie a sťažnosti od občanov nikto neakceptuje.

Je tiež zaujímavé, že v blízkosti týchto miest je budova mestskej polície, v prvom prípade len 300 m, a v druhom prípade len 750 m, podľa počítadla.

Ďakujem za pozornosť.

Rastislav Gemerský.

11.3.2018

Foto: autor

0 komentárov
Pridajte komentár
Na začiatok stránky hore
Newsletter