Napísali ste nám 8. október 2018

Napísali ste nám: Vrak sanitky na Romanovej špatí okolie a zaberá parkovacie miesto


Dobrý deň.

Romanova 2018.

Posledná možnosť občanovi zostáva už len tá, požiadať verejno-právne média o pomoc už aj len pri riešení bežných vecí, lebo kompetentné úrady, alebo iné kompetentné orgány nereagujú a nemajú záujem riešiť podnety, žiadosti a sťažnosti od občanov.

To sa týka aj nasledovnej veci.

Na Romanovej ul. je dlhodobo odstavený vrak sanitného vozidla typu Škoda 1203, od roku 2017,bez platných kontrol EK a TK, a bez EČV, ktorý je značne a viditeľne poškodený na viacerých miestach, aj s prázdnymi pneumatikami.

Do tohto vozidla nie je žiadny problém vniknúť.  Podľa  vecí, ktoré sa nachádzajú v interiéri, sa dá predpokladať, že na aký účel, a komu slúži toto vozidlo.

Tento vrak sa nachádza na hlavnej a frekventovanej ceste, je viditeľné zo všetkých strán, v blízkosti sa nachádza :

zdravotné stredisko - 50 m, Mú Ba 5 - 300 m/1 zastávka mhd, budova kde sídli Mestská polícia - 600 m/2 zastávky mhd, budova kde sídli Štátna polícia 1 km/3 zastávky mhd.

Je zaujímavé, že denne tadiaľto niekoľko krát prejdú vozidlá obidvoch polícií, a nikto nič, akože nevidí.

Okolo tohto vraku, len 5 m, denne dochádzajú do práce, aj odchádzajú z práce desiatky zamestnancov Mú Ba 5, vlastnými, alebo služobnými vozidlami, prípadne prostriedkami MHD-autobusmi, a nikto nič akože nevidí.

Toto vozidlo bolo tiež občanmi pranierované aj v rubrike : odkaz pre starostu. A výsledok ?

Príďte sa presvedčiť v nočných hodinách.

Ináč toto vozidlo je tu ostavené od roku 2014, a nikomu nechýba, ani neprekáža, len zbytočne blokuje parkovacie miesto, špatí prostredie svojím celkovým vzhľadom, a priťahuje rôzne asociálne osoby.

Dúfam, aj verím vo váš záujem a pomoc.

Ďakujem za pozornosť.

Rastislav Gemerský + foto

7.10.2018

0 komentárov
Pridajte komentár
Na začiatok stránky hore
Newsletter