Napísali ste nám 12. máj 2020

Napísali ste nám/Váš názor: Iniciatíva petície sa v súvislosti s hlukom električky pýta, či sa bude trať opravovať


Pozdravujem,

nakoľko prebieha posledná fáza rekonštrukcie DK radiály, a aktuálne je výluka trate v Karlovej Vsi, Dúbravke ohlásená avizovaná náprava /oprava trate pre zistenie nadmerného DUNENIA trate pri prejazdoch nových električiek, taktiež hučanie starých je neprimerané na NOVU TRAŤ, nie je vidieť ani nie je prezentovaná operatívna náprava...

Preto sa Petícia  pýta, akou formou bude náprava/oprava trate realizovaná, keďže už asi merania neprebiehajú, je jasné že zistené príčiny problému sú potvrdené.

Nekvalitnou prácou - zabudnuté skrutky, zvukove mosty, nesprávnym materiálom  - betón, dunajský štrk miesto makadam... modrá žinenka?

Nesprávnym rozhodnutím vybudovať betónovú platňu ako REPRODUKTOR v obytnej zóne Karlovej Vsi - koho rozhodnutie? T. Kratochvílovej, projektanta?

 Občania ďalších  bratislavských častí budúcich realizácií rekonštrukcie električkovej trati sa určite pýtajú, či bude tento variant pokračovať,  či mesto trvá naďalej na tomto projekte s takýmto riešením, takýmto stavebníkom, takýmito materiálmi, alebo nákupom tých istých električiek...

s úctou

Iniciatíva petície

Foto: Archív Br. kuriér

2 komentáre
ODPOVEDAŤ jaj | 12. 5. 2020, 16:58

Neviem prečo redakcia zverejuje anonymné články. Ak sa niekto nevie pod svoj názor podpísať, tk nech si ho nechá pre seba.

peticia hlucnej elektricke | 13. 5. 2020, 13:38

iniciativa peticie pisala tento dokument, vazena pani JAJ

Pridajte komentár
Na začiatok stránky hore
Newsletter