Napísali ste nám 4. február 2020

Napísali ste nám/Váš názor: Človek nežije, parkovanie áno


Bola to smutná správa. Zhruba pred pol rokom nám na ulici Belopotockého 2 v bratislavskej časti Staré Mesto zomrel dlhoročný sused.

Ale nie o ňom som chcela, hoci to bol významný vedec, slušný človek. Bol ku koncu svojho života ťažko pohyblivý a jeho syn si vybavil rovno pred vchodom parkovacie miesto pre svoje auto.

Nikto z obyvateľov vtedy pochopiteľne nenamietal. Jeho otec však už nežije, on sám (ten syn) býva niekde inde, byt po otcovi prenajal, parkovacie miesto označené ako pre vozíčkara však už pol roka zíva prázdnotou.

Napriek odolaným upozorneniam na Krajský inšpektorát i Mestskú časť Staré mesto. Iste môžete si povedať, čože je to jedno parkovacie miesto.

Avšak je dobre známe, ako to v Starom Meste s parkovaním zúfalo vyzerá. A keby sa niekto z nás postavil na oné miesto pre HCP, určite okrem pohoršenia neznalých spoluobčanov by už mal na kolese papuču, alebo bol odtiahnutý a musel zaplatiť príslušnú pokutu.

A tak nás ako obyvateľov tohto vchodu zaujíma, kto takéto prípady rieši, koľko času je na odstránenie neoprávnenej značky? Zatiaľ naše upozornenia totiž padajú na neúrodnú pôdu.  

JJ

Foto: čitateľ

0 komentárov
Pridajte komentár
Na začiatok stránky hore
Newsletter