Napísali ste nám 25. október 2018

Napísali ste nám: Svoje telesné potreby vykonávajú po celom okolí


Dobrý deň.

Znievska 2018 október.

Možno Vás zaujme nasledovný prípad, ktorý nikto nemá zatiaľ záujem riešiť od marca 2018, i napriek niekoľkým informáciam a sťažnostiam od občanov na Mú Ba 5,

ktorý produkuje len nezmyselné a obhajujúce výhovorky vo svoj prospech, lebo toto všetko sa už prieči voči všetkému normálnemu, etickému, spoločenskému, výchovnému a najmä hygienickému a zdravotnému.

Na terasu Znievska vedú 3 schodiská, pod ktorými je značný priestor, okolo 4x4 m. V týchto priestoroch sa ubytovali asociálne a neprispôsobivé osoby.

Vidieť tu 2 mužov, jeden väčšinou leží na paletách, používa barlu, má dlhú šedú bradu a vek okolo 50 rokov, druhý muž je silnejšej postavy, vek okolo 50 rokov, leží na veciach, ktoré sem nosí z kontajnerov na odpadky, vidieť tu aj ženu vo veku okolo 40 rokov a dieťa tmavej pleti, vo veku okolo 5 rokov.

V okolí tvoria nehorázne smetisko a hnojisko. Svoje telesné potreby vykonávajú po celom okolí, ale najmä pod ďalším schodiskom, ktorého priestor je krytý vysokou náletovou burinou a drevinou. Šíri sa tu nepríjemný zápach.

Vidieť tu množstvo obalov z alkoholických nápojov, použité injekcie a iné hnusy. Z múrov sa začali demontovať mreže, ktoré skončia v zberni šrotových surovín.

A toto všetko sa deje v blízkosti zdravotného strediska Strečnianska, rôznych zdravotníckych ambulancií, niekoľko predajní potravín aj Billa, rôznych verejných gastro prevádzok a obytných domov.

Všetky tieto objekty sú v blízkosti od 10 m do 100 m. Najhoršie je na tom detské ihrisko, ktoré je vzdialené od týchto hanebných verejných hnusov len 50 m, a deti sú nútené pozerať sa na takúto odpornú kultúru.

Pravdepodobne sa čaká na rozšírenie nejakej nebezpečnej infekcie, alebo nevyliečiteľnej choroby. Je to smutná realita, v tejto tzv. modernej demokratickej dobe.

Ďakujem za pozornosť, pomoc, záujem a ochotu pri riešení tohto problému, aspoň kvôli deťom.

Rastislav Gemerský.

24.10.2018

(foto:Autor-čitateľ)

0 komentárov
Pridajte komentár
Na začiatok stránky hore
Newsletter