Napísali ste nám 26. december 2018

Napísali ste nám: Na Romanovej strašia nefunkčné telefónne búdky


Dobrý deň. Romanova 2018 december.

Možno aspoň Vás zaujme nasledovný strašiak : Romanova ul., Bratislava 5 - Petržalka, ktorý už 9 rokov nikto nemá záujem riešiť,

nikoho to nezaujíma, ani to nikto akože nevidí, z kompetentných a zodpovedných úradníkov.

Ide o 2 chátrajúce prístrešky, rozkradnuté, nefunkčné pozostatky, voľakedy 2 fungujúcich verejných telefónnych moderných automatov.

Údajne to nemá žiadneho vlastníka, ani majiteľa. Nachádzajú sa na verejnom chodníku, v blízkosti zastávky MHD a OC Terno.

Svojím technickým stavom sú nebezpečné najmä pre deti, lebo tu vyčnievajú ostré časti plechov, a sú odkryté elektrické vodiče, z ktorých jeden ešte vykazoval prítomnosť elektrickej energie.

Je zaujímavé, že v blízkosti je budova, kde sídli Mú Ba 5, je to len jedna zastávka mhd, čo je len 450 m. Čiže pracovníci tohto úradu to musia vidieť denne, lebo je aj v blízkosti verejná cestná komunikácia.

Tento skvost sa nedá prehliadnuť. Pravdepodobne sa čaká na nejaký úraz, alebo samozrútenie, a až potom sa začne v tejto veci niečo konať.

Tieto nevyužívané verejné priestory slúžia ako verejné smetisko,hnojisko a wc, na ktoré sa denne dívajú tisíce ľudí.

Prečo, a dokedy ešte ? To už tu nikomu naozaj nezáleží na čistote a kultúre životného prostredia ? Je to hanebný verejný hnus, ako i vizitka niekoho a niečoho konkrétneho.

Ďakujem za pozornosť. Rastislav Gemerský. 18. 12.2018

Foto: čitateľ

0 komentárov
Pridajte komentár
Na začiatok stránky hore
Newsletter