Napísali ste nám 18. október 2019

Napísali ste nám: Každé ráno bojuje Dúbravka s katastrofálnou zápchou


Ako Dúbravčanka som veľmi rada, že obnovená električková radiála bude raz pokračovať cez Karlovú Ves do mesta, ale nedodržanie zmluvných termínov a živelná úprava dopravného značenia zo strany dodávateľa, spolu s komentárom pána primátora, že jeho to MRZÍ, ma už hnevajú. Alebo urážajú?

Každé ráno (min. (7:00 – 9:00) bojuje Dúbravka s katastrofálnou zápchou už od Saratova, v ktorej zúfalo stoja aj všetky spoje MHD.

Prečo, keď sa už nestihli zmluvné termíny, sa pán primátor nepostará po dohode s KDI (Krajský dopravný inšpektorát), aby aspoň v dvoch križovatkách s Harmincovou (pri Kauflande a Sch. Trnavského) vypli CDS a postavili tam dopravných policajtov, ktorí urýchlia vyprázdnenie križovatiek a uvoľnia tak cestu autobusom MHD smerom do Karlovej Vsi aj do mesta.

Možno by stačilo len vypnutie semaforov v špičke a doprava by bola plynulejšia, ale zrejme kvôli bezpečnosti trvá KDI na ich prevádzke.

Tak neviem, zamyslí sa niekto?

Aktuálny zverejnený odhad dodávateľa je, že o mesiac 17.11. sa má ukončiť prvá časť rekonštrukcie električkovej trate a od 18.11. 2019 budú električky premávať po obratisko v Karlovej Vsi.

Znovu veríme.

Pekný deň

Z.D.

Aktuálne foto: čitateľ

titulná foto: ilustr. bk

0 komentárov
Pridajte komentár
Na začiatok stránky hore
Newsletter