Napísali ste nám 14. december 2017

Kto urobí poriadok na Kaukazskej v Petržalke?


Dobrý deň.

Kaukazská 2017 - Bratislava 5 - Petržalka.

Dúfam, aj verím, že už konečne bude niekoho zaujímať nasledovný prípad, ktorý trvá už tretí rok, akože ešte stále v ne-riešení.

Tento hanebný verejný hnus, nikto nemá záujem z kompetentných riešiť, lebo si od roku 2015 prehadzujú len kompetencie medzi sebou, a tým vytvárajú aj len rôzne nezmyselné a účelové výhovorky, akože sú legislatívne zákonné !?

Na tomto verejnom priestranstve, ktoré slúži aj ako obratisko autobusov MHD, ktorých je tu pohyb obmedzovaný, je obytný príves už od roku 2014, ktorý tvorí v podstate úmyselnú cestnú prekážku.

A aké osoby sa v ňom zdržujú, to netreba komentovať. Bola tu videná aj žena s dieťaťom, voľne pobehujúci pes, alebo niekedy aj viac psov, alebo i viac osôb.

K tomuto obytnému prívesu boli dotiahnuté ešte aj 3 auto-vraky, bez EĆV, v ktorých interiéroch je značný odpadový neporiadok všetkého druhu.

A akým spôsobom tu žijú tieto osoby, to nasvedčuje okolie životného prostredia, ktoré ukrýva pod vyše 2 m, náletovou burinou a drevinou značné smetisko a hnojisko.

Za týmto plotom v blízkosti, v nejakej zrúcaninovej ruine sa zdržuje ďalšia kolónia-tlupa neprispôsobivých osôb bez domova,

Všetci sú tu väčšinou pod vplyvom alkoholu, alebo iných drog. Je to smutná realita dnešnej doby.

Pravdepodobne tento pozemok, alebo územie nemá žiadneho majiteľa, alebo správcu.

Sústavné informácie, žiadosti a sťažnosti od desiatok občanov, sú pre všetkých kompetentných a oslovených, doteraz ignorované.

Ďakujem za pozornosť.

Rastislav Gemerský.

13.12.2017.

0 komentárov
Pridajte komentár
Na začiatok stránky hore
Newsletter