Napísali ste nám 5. február 2018

Bunker obýva žena s dieťaťom -zaujíma to niekoho...?


Chorvátske rameno 2018 február.

Dobrý deň.

Možno aspoň vy budete mať záujem o nasledovný prípad, o ktorom informujem už od leta 2017 rôzne niekoľké inštitúcie, no zatiaľ bezvýsledne.

V priestore medzi: zastávka MHD Beňadická-Betliarska LIDL-Chorvátske rameno sa nachádza v neudržovanej prírode akýsi prírodný bunker, kde sa zdržuje žena s maloletým dieťaťom.

Vzdialenosť od tohto ramena je len okolo 50 m. Či je to matka toho dieťaťa sa nepodarilo zistiť, lebo pravdepodobne je to cudzinka.

Vek dieťaťa je približne okolo 10 rokov, a jeho pohlavie sa tiež nedalo s určitosťou zistiť.

Často navštevujú okolité kontajnerové stojiská, kde väčšinou hľadajú potravu, alebo nejaké šatstvo. Pri osobnom styku s nimi som zistil, že sú tmavšej pleti, a nerozumejú slovanským, alebo európskym jazykom.

Už niekoľko krát som o tomto všetkom informoval aj Mú Ba 5, aj s priloženými foto-obrázkami, ale zatiaľ riešenie a záujem o tieto osoby nie je žiadny.

Však aj nedávno za pomoci občanov našli v lokalite Janíkov dvor len 3-ročného chlapca, ktorý tam žil v podobných podmienkach.

Tieto dve osoby sa umývajú aj perú si veci v tomto ramene, ich veci sa tam aj sušia, a je zaujímavé, že to nikto nevidí, alebo radšej nechce ani vidieť, možno aj z dôvodov zlých skúseností s niektorými nepríjemnými úradníkmi.

Takýto smutný život prináša táto nezmyselná doba, za ktorú nemôže väčšina slušných ľudí.

Ďakujem za pozornosť.

Rastislav Gemerský.

4.2.2018

Foto: autor

1 komentár
ODPOVEDAŤ Lucia Stasselova | 6. 2. 2018, 01:13

Otvorím problém na sociálnej komisii hlavného mesta

Pridajte komentár
Na začiatok stránky hore
Newsletter