MHD 14. december 2018

DPB ruší predajné miesto v Rači


Dopravný podnik Bratislava sa po dôkladnom zvážení rozhodol zastaviť prevádzku svojho predajného miesta v Rači k 31.decembru tohto roka.

Mestský dopravca o tom informuje na svojej int. stránke. Cestujúca verejnosť má podľa DPB, a.s. niekoľko ďalších možností na kúpu cestovných lístkov.

Ako DPB uvádza, v Rači je jedným z predajných kanálov cca 2 min. pešou chôdzou Slovenská Pošta.

Tam si cestujúci, ktorí využívajú Integrovaný dopravný systém v Bratislavskom kraji, môžu už od augusta 2017 zakúpiť predplatný cestovný lístok a tiež si môžu dobiť elektronickú peňaženku priamo na pošte nielen v Rači, ale v ktorejkoľvek mestskej časti, obci či v meste.

Cestujúci môžu využiť na nákup cestovných lístkov aj e-shop Dopravného podniku Bratislava na webovej adrese www.dpb.sk.

Iba cca minútu pešou chôdzou od predajne v Rači sú zas automaty na cestovné lístky na zastávkach Detvianska, Cintorín Rača, cca 3 min. chôdzou na zastávke Trávna Drevona, cca 4 min. je zastávka Závadská a cca 6 min. zastávka Záhumenice Drevona.

Ďalšiu možnosť, ktorú môžu cestujúci na kúpu cestovného lístka v blízkosti predajne využiť je PNS. Najbližšie predajné miesto je v Krasňanoch – Gaštanový hájik.

Cestovanie v Integrovanom dopravnom systéme v Bratislavskom kraji tiež umožňuje mobilná aplikácia IDS BK, ktorá ako jediná na Slovensku spája nákup cestovných lístkov, vyhľadávanie kombinácií spojení a cestovné poriadky všetkých liniek v IDS BK.

Na MHD v Bratislave je tiež možné využiť službu SMS cestovný lístok.

Úprava predajného miesta DPB, a.s. je cielená so záujmom priblíženia sa k zákazníkovi a ním preferovaným odbytným kanálom na kúpu cestovného lístka.

(red)

0 komentárov
Pridajte komentár
Na začiatok stránky hore
Newsletter