Komunálne voľby 2022 30. október 2022

M.Vallo: Víťazstvo mi dodáva veľkú energiu a je tiež obrovským záväzkom


Dôvera Bratislavčanov v sobotňajších (29. 10.) komunálnych voľbách je prílevom energie a zároveň záväzkom robiť z metropoly ešte lepšie mesto. Vo svojom prvom príhovore po ohlásení volebného víťazstva to uviedol znovuzvolený bratislavský primátor Matúš Vallo (Team Bratislava, SaS, PS).

"Budeme zlepšovať naše mesto ešte viac a s ešte väčšou energiou," prisľúbil. Uistil taktiež, že sa bude snažiť čo najviac načúvať Bratislavčanom, počúvať ich názory. "Bolo to pre mňa dôležité počas predchádzajúcich štyroch rokov, bude to ešte dôležitejšie počas tých nasledujúcich," povedal Vallo.

Poďakoval sa poslancom a starostom, s ktorými dokázal nájsť zhodu pri zveľaďovaní metropoly, rovnako sa poďakoval i spolupracovníkom z magistrátu. "Okrem toho, že chceme vytvárať naďalej ešte bezpečnejšie, čistejšie mesto s kvalitnými verejnými priestormi i MHD, budeme sa snažiť, aby Bratislava bola mesto súdržné, otvorené a tolerantné, pretože toto je vec, ktorá dnes rozhoduje o tom, ako žijeme naše životy," zdôraznil novozvolený primátor.

Víťazstvo Valla ocenili i znovuzvolený predseda Bratislavského samosprávneho kraja (BSK) Juraj Droba i predseda Progresívneho Slovenska (PS) Michal Šimečka, obaja veria, že potvrdenie mandátu dáva príležitosť posilniť doterajšiu spoluprácu mesta a vyššieho územného celku pri skvalitňovaní Bratislavy i celého regiónu.

TASR, foto: TASR

0 komentárov
Pridajte komentár
Na začiatok stránky hore
Newsletter