Dobre vedieť 21. január 2019

Zimný festival jedla sa týka aj bratislavských reštaurácií


Zimný festival jedla prebieha priamo vo vybratých TOP reštauráciách z gastronomického sprievodcu Gurmán na Slovensku. Termín je od 14. januára do 24. februára 2019.

Siedmy ročník tejto výnimočnej gastronomickej udalosti umožní každému, kto má záujem o kvalitnú gastronómiu,

navštíviť tie najlepšie a veľakrát cenovo nedostupné reštaurácie Slovenskej republiky, a to za naozaj symbolické ceny. 

Predaj vstupeniek sa začal už 1. decembra 2018. Návštevníkom ponúkne zážitok a blažený pocit z lahodného jedla, atmosféry reštaurácie a profesionality celého personálu.

Festivalové menu pozostáva z troch jedál: Naše ikonické jedlo - charakterizujúce danú reštauráciu.

Chute regiónov - s dôrazom na použitie lokálnych a sezónnych surovín de Kuchárova voľba - výnimočné jedlo mimo bežnej ponuky.

Na to, aby sa mohol záujemca do Zimného festivalu jedla zapojiť, potrebuje mať zakúpený Degustačný kupón do ním vybranej reštaurácie cez kúpiť degustáciu.

Ak niekto chce zapojiť aj svojich blízkych a priateľov, v ponuke sú Darčekové poukazy na degustáciu v akejkoľvek reštaurácii či darčekové šeky na relaxačné Gurmán pobyty.

Netradičný zážitok môže poskytnúť aj gastronomická jazda Gurmán busom.

A ktoré reštaurácie v bratislavskom kraji sú do festivalu zapojené?

Art Hotel Kaštieľ****, Reštaurácia REGNUM, Tomášov, AuCafe, Bratislava, Carnevalle meat restaurant and bar, Bratislava, CUBES Restaurant, Hotel Aston ***, Bratislava FOU ZOO,

Pan Asian Restaurant, Bratislava, Green Buddha, Bratislava, Iasai FOOD BAR, Bratislava, Mlyn 108, Modra, Portofino wine & pasta bar, Bratislava, Reštaurácia Hotela pod Lipou**** , Modra, Reštaurácia Leberfinger,

Bratislava, Savoy Restaurant, Hotel Carlton****, Bratislava UFO, watch.taste.groove., Bratislava, Wabi Sabi, Bratislava, Zylinder cafe & restaurant, Bratislava.

(red)

viac na www.zimnyfestivaljedla.sk

0 komentárov
Pridajte komentár
Na začiatok stránky hore
Newsletter