Dobre vedieť 22. máj 2017

Vedeli ste, že z každého nákupu môžete dostať peniaze späť? Stačí urobiť túto jednoduchú vec!


Nakupovanie nemusí byť iba povinnosťou, ale aj zábavou či koníčkom. Teraz navyše môžete z nákupov potrebných vecí dostať peniaze späť. Skvelé, však?

Nenávidené aj milované. Reč je o nakupovaní, či už ide o bezbrehé behanie po obchodných centrách, alebo aj obyčajné a nevyhnutné nákupy v supermarketoch. Problémom nakupovania je nielen to, že je naň potrebné nájsť si čas, ale že často nakupujeme veci, ktoré nepotrebujeme. Buďte k sebe úprimní: Koľkokrát ste sa pristihli pri tom, že ste išli kúpiť päť rožkov a odišli ste s tromi plnými taškami? Ľudia často nakupujú to, čo nemusia, hoci vtedy to cítia inak. No kým niektorí nehľadia na cenu, ďalší prepočítavajú pomaly každý cent. Potraviny, drogéria, oblečenie, ale aj rôzne služby nie sú práve najlacnejšie, a tak ľudia riešia spôsob, ako ušetriť a mať z nákupov čo najväčší osoh.

V súčasnosti je pritom nakupovanie veľmi jednoduchou záležitosťou. Na výber totiž máte tovary od výmyslu sveta v rôznych cenových reláciách. Z toho množstva si jednoducho musí vybrať každý, a to aj ten, kto má hlbšie do vrecka. Dokonca máte viacero možností platby a zúfať si nemusíte ani vtedy, keď nemáte pri sebe dostatok hotovosti. Platobnú kartu dnes vlastní vari už každý dospelý človek a práve platba kartou sa stáva čoraz populárnejšou. Načo rátať drobné, keď stačí ten malý zázrak len priložiť k terminálu a je to vybavené? Doba je čoraz rýchlejšia a tomu sa prispôsobujú aj samotní obchodníci.

Banky vo svojich službách idú už tak dopredu, že ak platíte častejšie kartou ako hotovosťou, peniaze vám môžu pripísať späť na váš účet. Nie je to síce horibilná čiastka, no všetko závisí aj od toho, koľko v daný mesiac zaplatíte kartou. Zaujímavou možnosťou je aj cashback Tipli.sk, ďalšia vymoženosť tohto moderného sveta, a síce získanie určitej finančnej čiastky z útraty späť. A vedeli ste, že peniaze môžete získať späť aj v tom prípade, ak nakupujete tovar v zľave či vo výpredajoch? Tu už aj najväčší „držgloši“ musia uznať, že sa to naozaj oplatí.

Trend cashbacku je tak výborný spôsob, ako nemať kvôli nákupom výčitky svedomia a ešte aj ušetriť. Ak milujete nakupovanie módy, napríklad v obľúbenom obchode Bonprix, vďaka cashbacku môžete prísť k vytúženému tovaru a zároveň ušetreným peniazom. Predstavte si, že si nakúpite na e-shope určitý tovar a niekoľko percent z nákupu sa pripíše na váš účet. V skutočnosti tak miniete oveľa menej, ako ste pôvodne zamýšľali. Skvelé je, že s týmto trendom kráča čoraz viac obchodov, v ktorých ľudia radi nakupujú. Zároveň existujú webové stránky, ktoré vám to celé uľahčia. Spokojní užívatelia modernej služby cashback oceňujú hlavne obchody na Tipli, ktorý sľubuje najvyššie cashback odmeny na Slovensku. Je to pritom také jednoduché.

Podobne je možné nakupovať v množstve e-shopov, vrátane obľúbeného obchodu Mall. Ak sa rozhodnete, že odteraz chcete získať peniaze z nákupu cez internet späť, stačí sa na spomínanej stránke zaregistrovať, vybrať si obchod a nakupovať. Po uskutočnení nákupu dostanete späť určitú odmenu, teda peniaze. Takto si už viac nemusíte vyčítať, že ste si opäť raz kúpili novú kabelku alebo technologickú hračku. Zoznam serióznych obchodov, pri ktorých si môžete odsledovať výšku odmenu, zároveň svedčí o tom, že cashback nie je žiadny podvod, ale len skvelý spôsob, ako nenechať od obchodníkov vyžmýkať so svojej peňaženky maximum. Mnoho ľudí o takejto možnosti ani nevie, a tak môžu obchody na nich pekne zarábať. Odlíšte sa preto začnite šetriť hneď teraz. Koniec-koncov takýto spôsob nakupovania je mimoriadne obľúbený v zahraničí, kde sú ľudia v mnohých veciach o pár krokov vpred. No prečo by to tak nemohlo fungovať aj u nás? Nebuďte už viac otrokom obchodov, ale chopte sa možností, ktoré sú pre vás najvýhodnejšie.

Získať peniaze späť z nákupu znie takmer ako utópia, no pravdou je, že cashback nie je žiadnou novinkou, ale hlavne prostriedkom, ktorý vám uľahčí šikovné nakupovanie. V rámci cashbacku môžete ušetriť aj pri dovolenkovaní, keďže peniaze späť môžete získať aj pri nákupe ubytovania. Možností, ako ušetriť je neúrekom, stačí sa len otvoriť možnostiam, ktoré moderná doba ponúka.

(inz)

0 komentárov
Pridajte komentár
Na začiatok stránky hore
Newsletter