Dobre vedieť 9. september 2019

V Polus City Center otvorili nové priestory


V známom bratislavskom nákupnom a zábavnom centre Polus City Center otvorili 9. septembra nové priestory. Ide o nový supermarket Lidl, vynovený obchod s elektronikou Datart, moderný food court a nový servisný ostrovček

Nový supermarket Lidl sa rozprestiera na ploche 2 000 m2 a návštevníci v ňom nájdu široký sortiment tovaru, ktorý už poznajú z predajní Lidl. Supermarket otvorili 9. septembra.

Rovnaký dátum otvorenia pripadol aj na otvorenie nových priestorov predajne s elektronikou Datart. Tie ponúkajú väčšiu predajnú plochu a väčší výber sortimentu, ktorý je vystavovaný inovatívnym systémom.

Návštevníci si môžu vychutnať moderné dizajnové priestory nového food courtu. Priestor je obohatený o prírodné materiály a množstvo zelene, vďaka ktorým sa food court stáva skutočne prívetivým miestom na obed alebo posedenie pri káve.

V servisnom ostrovčeku si zákazníci nájdu všetky služby, ktoré môžu potrebovať vrátane kvetinárstva, lekárne, kľúčovej služby alebo novinového stánku.

V druhej fáze modernizácie Polus City Center sa návštevníci môžu tešiť na ďalšie veľké zmeny.

Okrem už existujúcich obchodov nájde v renovovaných priestoroch Polus City Center svoj nový domov viac ako 20 obchodov s potravinami a módou, vrátane obľúbených módnych značiek Reserved, Mohito, House, Cropp a Sinsay. Plánovaná je aj renovácia exteriéru a okolia Polus City Center.

(red)

Foto: Immofinanz/Polus C.C.

0 komentárov
Pridajte komentár
Na začiatok stránky hore
Newsletter