Dobre vedieť 8. september 2019

V nákupnom centre Eurovea pribudlo nové hračkárstvo


Hračky, ktoré majú splniť detské aj dospelácke sny nájdu na ďalšom, ešte dostupnejšom mieste. Hračkárstvo TOYETO predstavuje novú prevádzku v nákupnom centre Eurovea.

Ďalšia prevádzka TOYETO bola otvorená 5. septembra v priestoroch nákupného centra Eurovea. Vnímavé a kreatívne hračky, ktoré predajňa ponúka, sa u Bratislavčanov tešia čoraz väčšej popularite a lokalita novej predajne tak značku posúva k svojim zákazníkom ešte bližšie: do centra mesta, kde veľa z nich nielen pracuje, ale kde na nábreží Dunaja trávia aj chvíle oddychu.

Na 200 štvorcových metroch tu zákazníci nájdu dostupné prémiové hračky. Každá z nich má aj svoju pridanú hodnotu v podobe príbehu, ktorý sa so značkou spája.

„Naši zákazníci u nás nájdu hračky, ktoré v sebe ukrývajú viac ako iba pekný obal. Vyberáme značky, ktoré vyrábajú hračky s prihliadnutím na ekológiu či trvalú udržateľnosť a také, ktoré deťom pomáhajú rozvíjať svoju prirodzenú hravosť a zvedavosť. Teší nás, že táto myšlienka nenadchýna len nás, ale aj samotných rodičov, ktorí nás vyhľadávajú stále častejšie.

Takto môžeme sieť našich predajní stále rozširovať a prinášať ich tam, kde budeme pre ľudí ešte dostupnejší,” hovorí konateľ spoločnosti TOYETO, Dominik Rusňák.

Predajňa v nákupnom centre Eurovea je v poradí deviatou predajňou TOYETO na Slovensku a v poradí piatou v Bratislave. Aj táto prevádzka zákazníkov privíta príjemným dizajnovým prevedením, ktoré ulahodí oku rodičov, ale zaujme predovšetkým deti.

Zákazníci sa tiež môžu tešiť na priateľský a špeciálne vyškolený personál, ktorý s radosťou pomôže a poradí pri výbere vhodnej hračky. „Našim cieľom je vytvoriť priestor, kde môže rodič hračku nielen kúpiť, ale sa aj dozvedieť viac o tom, ako a prečo vznikla a čo všetko môže dieťaťu priniesť.

Deti sa potrebujú hrať a my im chceme poradiť, ako môžu čas strávený hraním využiť čo najlepšie,” dodáva Dominik Rusňák, ktorý verí, že aj nová predajňa bude presne takým miestom.

(red)

Foto: Br. kuriér

0 komentárov
Pridajte komentár
Na začiatok stránky hore
Newsletter