Dobre vedieť 7. november 2018

Ako je to s prerušeniami dodávky teplej vody v Dúbravke (a inde)?


V mestskej časti Dúbravka, sa v poslednom období mnohí obyvatelia sťažovali na prerušenia dodávok teplej vody do domácností.

Hnevalo ich najmä to, že nemajú informáciu, prečo teplá voda z „červených“ kohútikov netečie.

Ako nás informovala BATAS – Bratislavská teplárenská a.s., 26. októbra 2018 v skorých ranných hodinách vznikla porucha na kostrovom napájači horúcovodu  na  Trhovej ulici.

Kvôli tomu bola prerušená dodávka teplej vody, a to od Domu kultúry na ulici Schneidera Trnavského, po Nejedlého ulicu. Prerušenie dodávky teplej vody sa týkalo ulíc Bilíkova, Drobného, Kpt. Rašu, Lysákova, Nejedlého, Saratovská, Sekurisova, Trhová, Ušiakova.

Obnovenie dodávky teplej vody bolo podľa BATAS zrealizované v ten istý deň vo večerných hodinách.

Podľa BATAS, všetky odstávky a prerušenia dodávok či už tepla alebo teplej vody sú komunikované vopred so správcovskými spoločnosťami, ktorých povinnosťou je tento oznam umiestniť na viditeľné miesto pre daný objekt (bytový dom).

V prípade havárie (neplánovanej odstávky), sú o tejto skutočnosti taktiež bezodkladne informovaní správcovia formou e-mailu na nimi zadanú kontaktnú adresu.

Všetky plánované aj neplánované prerušenia dodávok tepla alebo teplej vody sú zverejňované na webovej stránke www.batas.sk

Takto, podľa BATAS, bolo komunikované aj prerušenie dodávky teplej vody 26.10. 2018.

„Taktiež aj v súčasnosti je na našej webovej stránke oznam o prerušení dodávky teplej vody v termíne 7.11.2018 v čase od  8.00 do 20.00 hod. v dotknutých lokalitách MČ Dúbravka,“ informovala nás hovrkyňa BATAS Jarmila Galandáková.

Ako dodala, čo sa týka nedodávky teplej vody 4.11. a celý deň 5.11. 2018 na Drobného ulici, „táto informácia sa nepotvrdila ako pravdivá. Po preverení našich denných záznamov o dodávke teplej vody nebol zaznamenaný žiadny výpadok“. (Minimálne na Drobného 21 teplá voda určite netiekla -poz.red.)

(rl)

foto: batas.sk

1 komentár
ODPOVEDAŤ Netreba | 7. 11. 2018, 12:29

BATAS klame az to nieje pekne robia di co chcu. Na Trhovej nedavno nieco menili a teraz sa im to dohukalo takze vidno aku kvalitu ponukaju. Obycajna neschopna banda existujuca len vdaka dohadzovaniu kseftov.

Pridajte komentár
Na začiatok stránky hore
Newsletter