Akcie a podujatia 6. február 2020

INCHEBA: Interbeauty, Svadobný veľtrh a Gentleman Expo 7. a 8. februára


Novinky zo sveta kozmetiky a líčenia  už 7. a 8. februára predstaví medzinárodný veľtrh kozmetiky Interbeauty sprevádzaný Svadobným veľtrhom a novou výstavou Gentleman Expo.

Na veľtrhu bude k dispozícii ponuka kozmetických produktov pre ošetrenie celého tela, ale aj potrieb pre kozmetické salóny.

Novinkou, ktorú budú môcť návštevníci spoznať, je napríklad produktový rad lekárskej švajčiarskej kozmetiky Coresatin (Netpharma) určenej najmä pre problémovú a citlivú pokožku a liečbu širokého spektra kožných ochorení.

V segmente dekoratívnej kozmetiky sa na veľtrhu ako novinka predstaví značka Inglot (European Trading Company). Nielen profesionálne vizážistky ocenia kvalitné senzorové zrkadlá (GlasBau) s tzv. tru-lux svetelným systémom, ktorý simuluje prirodzené slnečné žiarenie.

Veľtrh kozmetiky Interbeauty bude dejiskom prestížnych kaderníckych a vizážistických súťaží, vďaka ktorým sa návštevníci môžu inšpirovať prácou známych vizážistov aj študentov z celého Slovenska. O tipy a triky na bezchybný make-up sa počas dvoch dní podelia Veronika Porubská (@meloniewild), ktorá predvedie svadobné líčenie; Nikola Halvoňová (@niky_rich); Sandra Baumgartner (@sanybau), ktorá ukáže plesový make-up; či Zuzana Šutjaková (@zuzanasutjak), ktorá poradí, ako si urobiť glamour make-up.

So svojimi radami nebude chýbať ani Lucia Sládečková (@lucidstyle_official). V celoslovenskej súťaži kaderníkov a vizážistov z celého Slovenska INTERBEAUTY TROPHY sa návštevníci môžu inšpirovať retro líčením 50. rokov, líčením v štýle Madonny z 80. rokov, progresívnym účesom a módnymi účesmi na deň a večer.

 Vďaka vlasovému poradenstvu na pódiu Vlasy/Vizáž sa záujemcovia dozvedia, ako sa starať o svoju „korunu krásy“ a zistia, aký účes a farba im pristanú najviac.

Novinky pre nevesty a nová výstava pre pánov

Návštevníci, ktorí chystajú svadbu, môžu zároveň navštíviť súbežný Svadobný veľtrh, kde nájdu nielen veľkú ponuku svadobných šiat, doplnkov, spoločenských šiat, smokingov, obrúčok a šperkov, tipov na kvetinovú výzdobu, ale objavia aj krásne torty a koláčiky, menu na svadobný stôl a všetko, čo z ich Dňa D urobí nezabudnuteľný zážitok.

Predovšetkým pre pánov je určená nová výstava Gentleman Expo s ponukou oblečenia a doplnkov na voľný čas i do práce a inšpirácií pre biznis.

Veľtrh Interbeauty, Svadobný veľtrh a výstavu Gentleman Expo môžu záujemcovia navštíviť v piatok 07.02.2020 od 10:00 do 19:00 a v sobotu 08.02.2020 od 10:00 do 18:00.

Kompletný harmonogram sprievodných programov je uvedený na www.incheba.sk.

(red)

Foto: Incheba

0 komentárov
Pridajte komentár
Na začiatok stránky hore
Newsletter