Akcie a podujatia 28. január 2018

Februárový Burzoblšák bude tretieho v sobotu


Februárový Burzoblšák bude konať už tradične prvú sobotu v mesiaci, presne 3. 2. 2018 od 8:00 do 14:00.

Februárový Burzoblšák sa opäť bude niesť v duchu najrozličnejších predajcov s handmade a recyklovanými výrobkami.

Na predajnej ploche určite nebudú chýbať štýlové dekorácie do vášho domu a bytu. V ponuke nájdete naozaj široký sortiment toho, čo môže skrášliť prostredie, v ktorom žijete.

Pre vášnivých zberateľov histórie sú pripravené starožitnosti s množstvom ukrytých príbehov. Muzikanti si nájdu staré i novšie platne so vskutku zvučnými menami i ťažko zohnateľnými titulmi.

Knihomoli konečne nakúpia čítanie za naozaj symbolickú cenu a neutratia desiatky eur v komerčných kníhkupectvách.

Burzoblšák myslí aj na gazdinky a na predaj ponúka dokonca aj kuchynský riad či iné potreby.

Nosným pilierom v ponuke je ale najmä oblečenie pre ženy, dievčatá či staršie dámy, ale aj pre pánov či malé deti. Oblečenie najrôznejšieho druhu a štýlu, v ktorom si každý návštevník nájde svoj vysnívaný kúsok.

Nezabúdajte, že sa blíži sviatok sv. Valentína a už na Burzoblšáku budete môcť svojej polovičke zaobstarať darček v podobe hrnčeka s výstižným nápisom či iným z výrobkov, ktoré potešia všetky romantické duše.

Alebo pre pánov s nákupuchtivými polovičkami máme aj inú praktickejšiu radu: Vezmite svoju polovičku na Burzoblšák a kúpte jej čo chce!

Milujete originálne doplnky? Páčia sa vám tie pestrofarebné? Alebo vám azda chýbajú plesové náušnice? Neváhajte a príďte na Burzoblšák. Zo širokej ponuky šperkov si určite vyberiete.

Za zmienku stoja napichovacie drevené náušnice či špeciálne šujtášové náušnice od šikovných handmade výrobcov.

Organizátori chystajú od februára aj novinky v podobe štýlových tričiek a tašiek. Aj vy sa každé ráno pozriete do zrkadla a poviete si: „Nemám si čo obliecť“?

Burzoblšák ma pre vás riešenie v podobe „Samých dobrých vecí“. Napríklad aj komického trička s rovnakým mottom.

Ak ale patríte do skupiny nikdy neumierajúcich shopoholičiek a váš životný osud by sa dal charakterizovať skôr „myslím, nakupujem, teda som“, zvýšte svoju pozornosť a čítajte ďalej.

Pre každého, kto sa označuje pojmom „Doglover“ sú pripravené tričká s rovnako nápaditým heslom.

Okrem pôvodných magnetiek, hrnčekov a odznakov s logom Burzoblšáku si od tohto mesiaca môžete zakúpiť aj tieto originálne tričká a tašky.

A nezabúdajte! Kúpou týchto výrobkov spravíte dobrý skutok a podporíte Zatúlané psíky Šaľa.

Ak by vás na Burzoblšáku predsa len premohla únava a vaše polovičky a detičky hlad, zastavte sa pri chutnom občerstvení.

Všetko vyrieši lahodný chlebík s domácimi pomazánkami. Ak máte chuť na sladké, ale čokoládovú tyčinku ste zabudli doma, nezúfajte. Burzoblšák ponúka aj koláčiky, cheesecake alebo muffiny.

Keďže sa vo veľkej miere jedná o rodinné podujatie, kde sa ľudia stretávajú a trávia celé sobotné dopoludnie a trochu viac, pre unavených rodičov s detičkami hyperaktívnymi aj počas noci a neustále pracujúcich workoholikov je k dispozícií aj pojazdná kaviareň.

 Káva osvieži vaše zmysly, dočasne zaženie únavu a vy môžete v zábave pokračovať ďalej. Úplnou novinkou a nadštandardom je foodtruck s teplým jedlom.

(bbk, red)

Foto: Burzoblšák

0 komentárov
Pridajte komentár
Na začiatok stránky hore
Newsletter