Akcie a podujatia 7. máj 2018

5. ročník Eco Village bude 14. júna


Úprava správy:  zeleného trhoviska Eco Village bude 14.6.

Tradícia zeleného trhoviska Eco Village pokračuje už štvrtým rokom a rozrastá sa čoraz viac!

14. júna mája 2018 opäť privíta milovníkov eko a bio štýlu, ale aj priaznivcov trhovísk a príjemných podujatí.

Ekologické trhovisku sa koná na Plynárenskej ulici v Bratislave od 10.00 hod. a prinesie desiatky predajných stánkov so zeleným myslením, ale aj dobrú zábavu a bohatý sprievodný program. 

Témou tohto ročníka je Začnime dnes a reč bude nielen o recyklácii alebo trvalo udržateľnej móde. Počas Eco Village nakúpite biokozmetiku, ekologické výrobky do domácnosti a ochutnáte poctivé koláčiky či výnimočnú kávu.

Modetátorkou podujatia bude Diana Hágerová, ktorá má pozitívny vzťah k ekológii.

Návštevníci môžu priniesť obnosené oblečenie, ktoré využije Ekocharita Slovenska, recyklácia bude dominantnou myšlienkou nábytku umelca Zdenka Šuttu – Chomus Manufacture.

Vďaka spoločnosti JUB bude možné namaľovať si vlastnú eko tašku, ktorú si zadarmo odnesiete domov, v stánku Inštitútu stresu vám poradia, ako si trénovať harmonizujúci stav a zabojovať proti stresu.

V čase obeda návštevníkov rozhýbe pohybový workshop spoločnosti The Tribe.

Lahodnú kávu naservíruje Urban Coffee, čerstvé ovocné šťavy Barbell Smoothie Bar, top hotdogy ponúkne stánok NYC Corner, vegetariánsku kuchyňu stánok GORAGA, o tradičné chute sa postará Buchtáreň či Podplamenník, dezerty prinesie PURISTA, smäd uhasí ŽiWELL. 

Aj tento rok majú všetci návštevníci možnosť zapojiť sa do súťaže o bicykel značky Kellys. Stačí prísť a vyplnené kontaktné údaje vhodiť do žrebovania. 

Výherca bude vyhlásený 19. mája na facebookovom Brány Eco Villlage budú otvorené celý deň, v čase od 10.00 hod do 18.00 hod.

Cieľom zeleného trhoviska Eco Village je upriamiť pozornosť na ekológiu a zelené témy a zvýšiť medzi ľuďmi povedomie o zdravom životnom štýlom.

Organizátorom podujatia je BBC 1 Plus, prvá zelená kancelárska budova v Bratislave. „Veľmi ma teší návštevnosť, ktorá sa z roka na roka zvyšuje, rovnako aj záujem stánkarov, ktorí chcú na našom podujatí participovať.

Cením si, že pre všetkých zamestnancov z budovy BBC 1 Plus a okolitého biznis distriktu môžeme ponúknuť aj takéto netradičné rozptýlenie, ktoré zároveň edukuje,“ hovorí Radovan Mihálek zo spoločnosti CA Immo, lízingový riaditeľ budovy BBC 1 Plus. profile Eco Village.

(ots - tasr)

Viac aj na:www.ecovillage.sk

3 komentáre
ODPOVEDAŤ oziyevoni | 12. 11. 2018, 19:11

d3d3LmJha3VyaWVyLnNr <a href='http://corunot-a.com/'>corunot-a.anchor.com</a> [URL=http://corunot-u.com/]corunot-u.anchor.com[/URL] http://corunot-t.com/ http://corunot-t.com/ http://corunot-t.com/ http://corunot-t.com/ http://corunot-t.com/ http://corunot-t.com/ http://corunot-t.com/ http://corunot-t.com/ agirehov

ODPOVEDAŤ eriwamu | 12. 11. 2018, 19:11

d3d3LmJha3VyaWVyLnNr <a href='http://wqetaxebu-a.com/'>wqetaxebu-a.anchor.com</a> [URL=http://wqetaxebu-u.com/]wqetaxebu-u.anchor.com[/URL] http://wqetaxebu-t.com/ http://wqetaxebu-t.com/ http://wqetaxebu-t.com/ http://wqetaxebu-t.com/ http://wqetaxebu-t.com/ http://wqetaxebu-t.com/ http://wqetaxebu-t.com/ http://wqetaxebu-t.com/ emeohafe

ODPOVEDAŤ apiqad | 12. 11. 2018, 19:10

d3d3LmJha3VyaWVyLnNr <a href='http://eufajo-a.com/'>eufajo-a.anchor.com</a> [URL=http://eufajo-u.com/]eufajo-u.anchor.com[/URL] http://eufajo-t.com/ http://eufajo-t.com/ http://eufajo-t.com/ http://eufajo-t.com/ http://eufajo-t.com/ http://eufajo-t.com/ http://eufajo-t.com/ http://eufajo-t.com/ ibuvelel

Pridajte komentár
Na začiatok stránky hore
Newsletter