Mestské časti 13. november 2019

Prejazdnosť ulíc M. Sch. Trnavského a Harmincovej má byť plynulejšia


V priebehu budúceho týždňa by mal zhotoviteľ rekonštrukcie Dúbravsko-karloveskej radiály ukončiť práce na križovatke M. Sch. Trnavského a Harmincovej aj s ľavým odbočením na Harmincovu ulicu v smere do mesta.

Mestská časť Bratislava-Dúbravka o tom informuje na sociálnej sieti po stredajšom kontrolnom dni na stavbe. 

"Na Ulici M. Sch. Trnavského v smere z Dúbravky do centra by mali byť počas budúceho týždňa už k dispozícii oba jazdné pruhy – jeden v celej šírke, druhý mierne zúžený pre ochranu staveniska," dodala ďalej samospráva.

Opačným smerom, z mesta do Dúbravky, bude jeden jazdný pruh naďalej uzavretý z dôvodu budovania integrovanej zastávky Damborského.

Na Harmincovej ulici sa takisto chystá osadenie dopravného značenia, ktoré by malo zlepšiť plynulosť premávky.

Podľa ďalších informácií mestskej časti by uzávera prejazdu medzi Bagarovou a Hanulovou ulicou mala byť ukončená okolo 10. decembra.

(TASR)
Archívne foto: Br. kuriér
1 komentár
ODPOVEDAŤ Viera Luptakova | 20. 11. 2019, 18:47

Prosim doplniť o aktuálne foto na spodnom konci, priamo v krizovatke pri kolajniciach a na nich. Nie tsm, kde sa nic nedeje, pri davnych niekdajších pekarnach, teraz improvizovanej tanecnej skole pre detičky a zastávke 83, 84 pod stupaním popri Kauflande ponad diaľnicu či zjazd z Dúbravky smerom k Patrónke, aby sme sa dostali k SAV a odbočke na konci a vústení na Šancovu.

Pridajte komentár
Na začiatok stránky hore
Newsletter