Inzercia 19. marec 2019

Kartuj! Cestuj v MHD s platobnou kartou a vyhraj


Cestujte v bratislavskej MHD len s platobnou kartou a vyhrajte zaujímavé ceny. Stačí tak málo. Zaregistrovať sa v e-shope Dopravného podniku Bratislava, kúpiť si predplatný cestovný lístok na platobnú kartu a potom už len slobodne cestovať.

 Novú možnosť cestovania na platobnú kartu ponúkajú DPB, a.s. a spoločnosť Mastercard už niekoľko mesiacov a cestovať takto „naľahko“ môže každý z vás. Tí, ktorí využívajú alebo začnú využívať túto možnosť v blízkej dobe navyše hrajú o zaujímavé ceny – čítačky kníh, 30-dňové i ročné predplatné cestovné lístky.

 Predplatný lístok na platobnej karte už využívajú stovky cestujúcich. Pochvaľuje si to aj študent Michal R. „Je super, že mi na cestu do školy stačí len platobná karta a žiadnu ďalšiu plastovú kartičku už riešiť nemusím“, hovorí.

 Podobný názor má aj Eliška P., ktorá pracuje v jednom z biznis centier. „Platobnú kartu mám stále pri sebe, lebo ju každý deň používam na nákupy, preto ma potešila možnosť, že na nej môžem mať zakúpený aj predplatný cestovný lístok. Je to fajn vec“, zdôverila sa nám.

Inovácia v podobe platobnej karty ako nosiča cestovného lístka má za cieľ zjednodušiť cestovanie v MHD. V praxi to znamená, že si môžete predplatný lístok zakúpiť pohodlne, cez e-shop DPB a ušetriť tak čas. Zakúpené cestovné sa priradí k vašej platobnej karte, ktorá sa stane nosičom predplatného cestovného lístka. Kontrola vo vozidlách MHD prebehne jednoduchým spôsobom, a to priložením karty k revízorskej čítačke. Celý systém je úplne bezpečný. Pracovníci dopravného podniku neprichádzajú do styku s údajmi na platobnej karte, cestujúci ju navyše nedávajú z ruky.

Predplatný cestovný lístok kúpite platobnou kartou pohodlne z domu, po registrácii cez internet na ecard.dpb.sk. V systéme budú predávané všetky typy predplatných cestovných lístkov, a to obyčajné aj zľavnené 7, 30, 90 a 365 - dňové, platné pre mestské zóny 100 a 101.

Ďalšou novinkou, ktorú DPB, a.s. zavedie v druhom polroku tohto roka bude možnosť kúpy jednorazového cestovného lístka bežnou platobnou kartou, a to priamo vo vozidlách MHD. Všetky potrebné informácie o projekte a registrácii do systému nájdete na stránke Kartuj.sk. Cestujúci, ktorí lístok na platobnej karte už využívajú, sú automaticky zaradení do žrebovania o mesačné i ročné predplatné cestovné lístky a tiež o elektronickú čítačku kníh. Takže neváhajte a kartujte aj vy!

 (inz)

0 komentárov
Pridajte komentár
Na začiatok stránky hore
Newsletter