Doprava a parkovanie 10. január 2020

Polícia: Autodopravcovia blokujú priechod Kúty-Brodské aj Rožňavskú v Bratislave


Bratislavskí policajti upozorňujú vodičov, že podľa aktuálnych informácií od organizátora verejného zhromaždenia autodopravcov je približne od 09.00 h až do odvolania zablokovaný hraničný priechod Kúty - Brodské, a to v smere z Českej republiky na Slovensko.

Blokovaná bude len nákladná doprava. Informujú o tom na sociálnej sieti.

Polícia tiež avizovala, že v piatok je podľa aktuálnych informácií od organizátora zhromaždenia naďalej blokovaná Rožňavská ulica v Bratislave.

Predbežne, od 10.00 h do odvolania, má dôjsť na Rožňavskej ulici k úplnému zablokovaniu cestnej komunikácie v úseku v smere do mesta.

Úsek Rožňavská ulica - smer z mesta bude prejazdný pre individuálnu dopravu len v jednom jazdnom pruhu. Policajti budú informácie priebežne aktualizovať.

Staršia správa:

Vodiči by mali byť aj vo štvrtok (9. 1.) pripravení na možné dopravné obmedzenia na Rožňavskej ulici v Bratislave z dôvodu zhromaždenia autodopravcov.

Polícia SR o tom informovala na sociálnej sieti.

Pre štrajk je Rožňavská ulica aj naďalej prejazdná obojsmerne len čiastočne. Blokovaný je v oboch smeroch jeden jazdný pruh.

Od utorka trvá štrajk autodopravcov v Bratislave, Košiciach aj na Orave. Únia autodopravcov Slovenska (UNAS) konštatuje, že štrajk považuje za krajné riešenie a hovorí o drasticky sa zhoršujúcom podnikateľskom prostredí autodopravcov.

Tí by sa vo štvrtok mali opäť stretnúť s vedením Ministerstva financií SR, aby rokovali o svojich požiadavkách.

(TASR)
Foto:  polícia/FCB
0 komentárov
Pridajte komentár
Na začiatok stránky hore
Newsletter