Doprava a parkovanie 26. september 2017

Občania sa búria - rozkopaná cesta, električky nejazdia a zodpovedný zrazu nie je nikto!!!


Dobre ráno, toto som ráno našiel vyvesené na plote na Špitálskej ulici.

A musím so susedmi len a len súhlasiť!!!

Najprv sme tu žili v špine a prachu a hluku, denno denne zápchy v okolitých uliciach (Hyedukova atď.), eletričky nejazdia, komplikuje nám to presúvanie do práce o deťoch ani nehovoriac.

Sú tu aj susedia, čo sa starajú o svojich rodinných príslušníkov, čo sú odkázaní na pomoc a nie je to jednoduché.

Čo to človek vydrží, ale aby v septembri zrazu práce prestali a bez toho, aby sa nám niekto unúval vôbec ozvať, je už vrchol.

Pocitvo si dlhé roky platím dane a toto sa snáď nestane ani v rozvojovej krajine. Rozkopaná cesta, elektirčky nejazdia a zodpovedný zrazu nie je nikto!!!

Ale ak bude treba strihat pásku, určite tu prídu všetci čo môžu a budú sa vyškierať na kamery!!! Ospravedlňujem sa za tón, ale som už veľmi nahnevaný, toto už je naozaj veľa.

Nikto nás aj  tak nepočúva, tak to skúsim aspoň takto

Ďakujem

 F. Lošonský

Súvisaici článok tu

(bak, foto autor)

6 komentárov
ODPOVEDAŤ f.simon | 10. 10. 2017, 09:27

Prečo neposunúť zástavku na pôvodé miesto na križovatkukde prapôvodne existovala,teda pred občerstvenie.Uľahčilo by sa odbočovanie do ľava od št.nemocnice a autá musia zastaviť aj ak je zástavka "akože wiedenská " ? Mali by páni z ministerstva o kus ďalej do práce.

ODPOVEDAŤ johnny machette | 29. 9. 2017, 14:26

Freso aj z Nesrovnalom..dvojica neschopnych k0k0t0v!

ODPOVEDAŤ Valysdr | 26. 9. 2017, 12:39

To je tak, keď sa nedodržuje zákon. Potom stačí jeden nasraný a celé to zastaví. Mali predsa dosť času, aby to spravili v súlade so zákonom. Ale v tejto republike už nič nefunguje a tak teraz keď im niekto ukázal kam táto ignorácia práv občanov vedie, sa spamätajú a budú pod hrozbou takéhoto prúseru, konečne rešpektovať zákony a konať v súlade s nimi. A konečne by pani ministerka zrýchleného konania, mohla sa snažiť o zavedenie trestného činu "Administratívny delikt". Aby si konečne takýto úradník išiel na pár rokov sadnúť do basy. A hneď by tu bol poriadok.

johan | 26. 9. 2017, 14:28

V tomto Bazmekistane to funguje tak, že úradníci úradujú - neúradujú, stavbári stavajú - nestavajú, ovčania volia - nevolia ale hlavne všetci kradnú a kradnú. Na Slovensku po slovensky

ODPOVEDAŤ Francek | 26. 9. 2017, 11:06

Ja poznám takú verziu, že stavbu zastavili, lebo sa nejaký obyvateľ sťažoval. To bol asi iný obyvateľ?

Monty | 26. 9. 2017, 13:09

Už si videl aby na sťažnosť jedného človeka zastavili stavbu? Toto musel byť riadne "vplyvný" človek, lebo niekde protestujú stovky ľudí a robí sa ďalej.

Pridajte komentár
Na začiatok stránky hore
Newsletter