Doprava a parkovanie 23. december 2018

Novoročná akcia: Ak si Dedo Mráz alebo Snehulienka, letíš do Moskvy z Bratislavy zadarmo


Mrázov a Snehulienky prepravuje letecká spoločnosť Pobeda do Moskvy zadarmo.

Jedinečnú novoročnú akciu pripravila pre cestujúcich ruská letecká spoločnosť, ktorá zabezpečuje priame lety z Bratislavy do Moskvy.

Tí cestujúci, ktorí prídu na check-in na Letisku M. R. Štefánika v kostýme tradičných postavičiek z ruských rozprávok, letia do Moskvy zdarma! Treba však dodržať určité podmienky.

Z Bratislavy do Moskvy poletia zdarma tí cestujúci, ktorí dodržia nasledovné podmienky. Prídu sa v období od 25. 12. 2018 do 10. 1. 2019 zaregistrovať na check-in a oznámia, že sa zúčastňujú novoročnej promo akcie.

Musia byť oblečení v kostýme Deda Mráza a Snehulienky, pričom je povinné, aby mal Dedo Mráz v rámci kostýmu aj dlhú bradu a Snehulienka dlhý vrkoč.

Musia mať zabezpečené platné cestovné víza pre vstup do Ruskej federácie. Počkajú na zaregistrovanie sa všetkých cestujúcich a v prípade, že je voľné miesto v lietadle, môžu zdarma letieť na tzv. standby režim.

Bezplatný let možno absolvovať len z jednej destinácie do inej (z Bratislavy do Moskvy), neplatí pre ďalšie prestupné lety.

Cestujúci musia byť v kostýme oblečení na palube lietadla počas celého trvania letu, aby tak spríjemnili novoročnú atmosféru všetkým cestujúcim v lietadle.

Všetky doplnkové služby, akými sú podaná batožina, výber sedadla v lietadle a pod. hradia cestujúci.

Linka dopravcu Pobeda z Bratislavy do Moskvy a späť je jednou z top troch najobľúbenejších liniek z Bratislavy.

Priame lety do hlavného mesta Ruska a späť možno využiť 4 x týždenne, v pondelok, v stredu, v piatok a v nedeľu.

(red, bts)

Foto: Letisko M.R.Š.

0 komentárov
Pridajte komentár
Na začiatok stránky hore
Newsletter