Doprava a parkovanie 13. október 2021

Dnes popoludní otvoria nájazdovú vetvu z Bajkalskej na Prístavný most


V Bratislave majú dnes popoludní, otvoriť zrekonštruovanú nájazdovú vetvu v smere z Bajkalskej ulice na Prístavný most do Petržalky.

Upozorňuje na to hlavné mesto, odvoláva sa pritom na informácie spoločnosti D4R7 Construction - hlavného zhotoviteľa bratislavského nultého obchvatu (diaľnica D4 a rýchlostná cesta R7).

DPB opätovne presmeruje linky 96, 196 a 98 na pôvodné trasy

"O opätovnom presmerovaní liniek MHD číslo 96, 196 a 98 na pôvodné trasy cez Prístavný most, tak ako boli pred rekonštrukciou, bude Dopravný podnik Bratislava priebežne informovať," podotkol magistrát.

Obnova nájazdovej vetvy v smere z Bajkalskej ulice na Prístavný most bola súčasťou rozsiahlej rekonštrukcie mimoúrovňovej križovatky Prievoz, v rámci výstavby D4 a R7.

Uplynulé týždne otvorili 2,2 kilometra dlhý úsek D4 od križovatky Bratislava-Jarovce po križovatku Bratislava-Petržalka (Rusovce) a 6,3 kilometra dlhý úsek rýchlostnej cesty R7 od križovatky Bratislava-Juh po križovatku Bratislava-Nivy (Prievoz). Na konci septembra sprístupnili vodičom 4,3 kilometra dlhý úsek diaľnice D4 vrátane Lužného mosta. Posledné úseky projektu D4/R7 sa otvárajú postupne.

TASR, foto Bratislava - hlavné mesto

0 komentárov
Pridajte komentár
Na začiatok stránky hore
Newsletter